Світ забуває про війну: російського актора номінували на престижну премію Gotham Awards 2024
Джерело:
DeadlineРосійський актор Юрій Борисов, який не гидує ролями пропагандистів, став одним із номінантів на престижну кінопремію Gotham Awards 2024. Росіянин змагатиметься за звання найкращого актора другого плану за свою гру у фільмі "Анора".
Про це стало відомо із видання Deadline. Таке рішення організаторів премії обурило велику кількість людей, адже Борисов є одним із тих, хто полюбляє підігравати пропаганді Кремля.
Дивіться також Трилер "БожеВільні", каральна психіатрія і внутрішня боротьба: щира розмова з Ірмою Вітовською
Юрій Борисов став одним із номінантів премії Gotham Awards 2024
Стрічка "Анора" отримала Золоту пальмову гілку на Каннському фестивалі та нагороду "за прорив" на кінофестивалі у Саванні, а тепер змагатиметься за звання найкращої на Gotham Awards 2024. Що цікаво, крім Борисова, у зйомках кінокартини "Анора" взяли участь ще кілька росіян: 22-річний Марк Ейдельштейн, 40-річна Дарина Єкамасова та 60-річний Олексій Серебряков.
У номінації "Найкращий актор другого плану" разом із російським актором змагаються:
- Кіран Калкін за роль у фільмі "Справжній біль",
- Деніелл Дедвайлер у "Уроці фортепіано",
- Брігітт Ланді-Пейн за "Я бачила телевізійне сяйво",
- Наташа Лайонн у "Його три доньки",
- Кларенс Маклін у "Співай, співай",
- Кеті О'Брайан за "Любов, брехня та кровопролиття",
- Ай Пірс у "Бруталіст",
- Адам Пірсон у "Інша людина",
- Браян Тайрі Генрі за "Вогонь усередині".
Однак таке рішення організаторів викликало обурення у багатьох. Багато людей вважають, що цивілізований світ починає забувати про війну та руйнування, які завдають російські окупанти в Україні.
Що відомо про позицію Юрія Борисова
Юрій Борисов – російський актор, який не гидує ролями у суперечливих пропагандистських фільмах. Протягом своєї кар'єри він активно залучався до проєктів, які не лише розважають, але й мають на меті просування певних політичних наративів. Зокрема, раніше він грав у російському пропагандистському фільмі "Калашников", який знімали у тимчасово окупованому Криму.
Такі фільми часто служать для підтримки російської державної ідеології, що викликало неоднозначну реакцію в суспільстві та серед критиків.