"Брати Супер Маріо у кіно" стали п’ятим найкасовішим фільмом з початку пандемії після таких стрічок як: "Людина-павук: Додому шляху нема", "Топ Ґан: Меверік", "Світ Юрського періоду: Панування" та "Аватар: Шлях води". Це також перша екранізація ігор, яка сягає мільярда доларів у зборах.

Дивіться також 10 найпопулярніших супергеройських фільмів початку 2023 року

Касовий успіх мультфільму "Брати Супер Маріо у кіно"

Крім того, він став десятим анімаційним фільмом в історії, який заробив більше мільярда доларів у світовому прокаті. Сіґер Міямото з Nintendo вже оголосив, що компанія планує зайнятися іншими адаптаціями своїх франшиз. Проте, наразі не відомо, які саме проєкти планують розробляти.


Касові збори мультфільму станом на 1 травня 2023 року / Скриншот з сайту boxofficemojo

Що відомо про стрічку

Анімаційний фільм "Брати Супер Маріо в кіно" є екранізацією однойменної відеогри. Попередня спроба створення екранізації відбулася у 1993 році, проте проєкт не став успішним. На сьогодні існує не менше 44 фільмів та мультфільмів, що базуються на відеоіграх, і ще 27 подібних проєктів перебувають у розробці.

Це четверта спроба екранізації гри. Nintendo тривалий час відмовлялася від переговорів щодо використання їхньої інтелектуальної власності для створення мультфільму після невдалої спроби. Однак у 2016 році студії Illumination і Universal змогли досягти угоди та отримали дозвіл на виробництво мультфільму.

"Брати Супер Маріо у кіно": дивіться трейлер мультфільму

Зірки українського дубляжу

Головного героя Маріо озвучив зірка франшиз Кріс Пратт ("Вартові Галактики" та "Світ Юрського періоду"), а принцесу Піч — Аня Тейлор-Джой ("Хід королеви"). В українському дубляжі глядачі почують голоси телеведучого Володимира Остапчука та акторки Антоніни Хижняк ("Спіймати Кайдаша").

Відгуки глядачів на мультфільм

  • "Кайфую від української озвучки";
  • "Ржака. На весь Кінопалац сміявся. Володимир Остапчук озвучує Маріо";
  • "Я сьогодні сходив, було круто. Чекаю 2 частини";
  • "Мультики завжди добрі й це не виняток! Подивився із задоволенням!".