Проте, був випадок, який змусив акторку звернутися за допомогою відразу до двох психологів. У статті ви дізнаєтеся, як вплинула на цю ситуацію путіністка Оксана Марченко.

Дивіться також Що подивитися після роботи: 5 нових фільмів для гарного настрою

Дашу Трегубову захейтили на "X-Факторі": що сталося

Коли Трегубова стала ведучою ювілейного, 10-го сезону "X-Фактору", зізнається, була не готовою до того, що глядачеві не вистачатиме путіністки Оксани Марченко на місці ведучої популярного шоу. Писали, що Марченко була значно "душевніша" і підтримувала учасників на шоу, а Трегубова, нібито, цього не робила й акцентувала виключно на собі. Їй навіть довелось звернутись до психологів, щоб подолати у собі цей комплекс.

Я, дійсно, звернулась до психолога, при чому, навіть до двох. Я сказала, що мені дуже погано, мені впала самооцінка. Це було дуже неприємно,
– поділилась Трегубова.

Насправді ж, того сезону керівництво проєкту вирішило акцентувати увагу не на ведучій та залаштунковій підтримці, але й на поведінці та номері кожного учасника під час виступу на сцені. Тому багато тих, хто брав участь у шоу того року, висловили свою подяку Даші за її словесну підтримку, оскільки її поради стали невід'ємною частиною для кожного.

Нашим людям, якщо не показали, то не було,
– сказала Даша.

Інтерв'ю Даші Трегубової: дивіться відео онлайн

Даша Трегубова замінила Марченко на "X-Факторі"

Даша Трегубова стала новою ведучою популярного проєкту після путіністки Оксани Марченко. Вона визнає, що коли отримала пропозицію, перебувала в легкому шоці. Однак пізніше, коли вже вирішила взяти цю відповідальність на себе, зрозуміла, що це чудова можливість випробувати себе та насолодитися процесом зйомок в такому захопливому шоу.

Мені, як людині, яка все життя займається творчістю і ненавидить, коли щось повторюється, просто дуже сподобалася пропозиція. Я це називаю челендж – випробування, яке я сама для себе проходжу просто на ура,
– ділилась Даша.