Про це Джилліан Андерсон зізналась в інтерв'ю радіостанції NPR. Актриса зазначила, що на кінопробах до серіалу "Цілком таємно" дізналась, що її вік не відповідає персонажу Скаллі, тому у розмові з продюсерами їй довелось збрехати.

До теми На що готові голлівудські актори заради ролі: 7 історій, які зможуть здивувати

Як відомо, у серіалі спецагентка тільки здобула медичну освіту та ступінь доктора медицини. Відтак, за задумом авторів проєкту, їй було близько 30 років. Тому Джилліан Андерсон довелось приховати, що насправді їй 24 роки, та назвати іншу цифру.

Мені довелося збрехати. На першому прослуховуванні я збрехала про вік, сказала, що мені 27, – зізналась Джилліан Андерсон.

На такий крок актрису підштовхнула і конкуренція. На проби прийшли Джилл Геннессі і Синтія Ніксон, які мали більше шансів отримати роль Скаллі. Тому без хитрощів Джилліан Андерсон могла не пройти відбір.


Джилліан Андерсон збрехала на кінопробах до "Цілком таємно" / Фото IMDb

Цікаво Кейт Вінслет зізналась, які курси пройшла заради зйомок у фільмі "Аватар 2"

Серіал "Цілком таємно": сюжет

Стрічка "Цілком таємно" виходила на екрани з 1993 до 2002 років та стала однією з найпопулярніших проєктів Голлівуду. У центрі сюжету – спецагенти Дейна Скаллі та Фокс Малдер, які працюють у секретному відділі ФБР. Саме ці двоє розслідують загадкові злочини в США, пояснити які дуже складно через паранормальні явища. Малдер від початку вірить у надприродні події, а от Скаллі скептично ставиться до всього та намагається знайти наукове пояснення. Згодом дівчина розуміє, що її колега мав рацію, а паранормальні явища таки існують.

Головні ролі у серіалі зіграли Джилліан Андерсон і Девід Духовни.