Зверніть увагу, що в соціальних мережах Преслі немає такого відеозвернення, а єдиним джерелом інформації про цей відеоролик є пропагандистські телеграм-канали. Центр протидії дезінформації проаналізував це повідомлення і з'ясував, що це черговий російський фейк у межах кампанії, спрямованої на дискредитацію Зеленського.

Зверніть увагу "Суперсила": у мережі з'явився перший трейлер фільму Шона Пенна про Україну

Такі фейкові новини мають на меті вплинути на громадську думку, створити негативний образ влади та підірвати довіру громадян до офіційних джерел інформації.


Пропагандисти поширюють фейкове відеозвернення відомої акторки Прісцили Преслі / ЦПД

Зауважте, фейкові новини та маніпуляційна інформація стають все поширенішими явищами під час війни. Українці мають бути обережними та критично оцінювати інформацію, яку вони отримують з соціальних мереж та медіа. Важливо дотримуватися засад об'єктивності та перевіряти факти, перш ніж зробити висновки щодо будь-якої ситуації. Тільки так ми можемо запобігти поширенню дезінформації та перемогти ворога.

До слова, раніше ЦПД повідомляв про подібні фейкові відео, де відомі зірки начебто закликають Президента України боротися з наркозалежністю, серед них американський боксер Майк Тайсон.

Що відомо про Прісциллу Преслі

Американська акторка і бізнесвумен. Мати співачки Лізи Марі Преслі, дружина Елвіса Преслі. 13 вересня 1959 року 14-літня Прісцила Енн Вагнер зустріла Елвіса Преслі на вечірці в його будинку під час його служби в армії, а вже через 8 років вийшла за нього заміж у Лос-Анджелесі. Знялася у таких фільмах та серіалах: "Голий пістолет", "Байки зі склепу", "Район Мелроуз", "Даллас".