Серед них: Ксенія Мішина, Анна Сагайдачна та інші відомі українські акторки. Дивіться, хто ще увійшов до списку Кіно 24 та читайте, що відомо про їхнє життя.

Рекомендуємо Сила духу, яку відчутно через екран: спортивні драми, що варті уваги

Ксенія Мішина

Одна з найкрасивіших та найпопулярніших українських акторок – Ксенія Мішина. Відомо, що акторка дуже уважно стежить за своїм здоров'ям та зовнішнім виглядом, слідкує за харчуванням, регулярно тренується і приділяє багато уваги доглядовим процедурам.

Ще нещодавно вона була завидною холостячкою, а тепер у її житті з'явився коханий. Тож Ксенія встигає приділяти час самій собі, бути матір'ю для сина Платона, реалізовуватися в кар'єрі, а тепер ще й бути коханою жінкою.

Наталка Денисенко

Якщо ви пам'ятаєте чарівний голос Мавки з мультфільму "Мавка. Лісова пісня", то це була саме Наталка Денисенко. Сьогодні вона відома як кіноакторка, акторка дубляжу. Наталка бере участь у театральних виставах, гастролюючи по всій Україні та поза її межами.

При цьому акторка встигає приділяти час самій собі та своєму синочку, якого наразі виховує сама, оскільки її чоловік, Андрій Федінчик, захищає Україну на фронті.

Анна Сагайдачна

Акторка, яка здобула велику популярність завдяки ролі Наталі Дорошенко у серіалі "Кріпосна". Вона зараз рідше з'являється у фільмах і зізнається, що переживає складний період у своєму житті. Однак вона радує своїх шанувальників різноманітними фотосесіями та красивими знімками. Зізнається, що обожнює експериментувати з образами й випробовувати нові ролі для себе. І хоча деякі люди критикують її за те, що вважають фотосесії занадто відвертими, більшість захоплюються зовнішністю акторки.

Дивіться, як виглядають найпривабливіші акторки сучасності у нашому списку та складайте свій рейтинг секс-символів українського кіно.