Тому у матеріалі Кіно 24 ви можете знайти список найсексуальніших акторів, дивитися на яких на екрані – саме задоволення. Читайте, що відомо про цих українських знаменитостей та складайте свій рейтинг найгарячіших акторів України.

Рекомендуємо Шалена енергія у кожному кадрі: фільми про баскетбол, які має побачити кожен

Ксенія Мішина

Одна з найпривабливіших українських акторок сучасності – Ксенія Мішина. Вона приділяє багато уваги своєму зовнішньому вигляду і докладає чимало зусиль, щоб виглядати ідеально. Акторка дотримується збалансованого харчування, регулярно відвідує спортзал та звертається до психолога. Це ідеальний комплекс для дівчини, яка дбає про своє здоров'я та виглядає на всі 100 відсотків.

Це все Ксенія встигає поєднувати із кар'єрою та материнством. У акторки є син Платон, а нещодавно з'явилась інформація, що серце акторки тепер зайняте. Мішина опублікувала відверті фото, де чоловіча рука прикриває її оголене тіло. Схоже, це кохання.

Головне – розквітати поруч з ним,
– підписала Ксенія.

Тарас Цимбалюк

Тарас Цимбалюк – актор театру та кіно, який успішно працює на українських екранах вже протягом тривалого часу. Він здобув популярність серед глядачів своєю щирістю та виразною мужністю у кадрі. У фільмографії актора є безліч проєктів, які вже стали улюбленими серед української аудиторії.

Крім акторської кар'єри, Тарас активно займається волонтерством та бере участь у благодійних аукціонах, щоб збирати кошти для підтримки Збройних Сил України. Актор часто радує своїх шанувальників яскравими фотосесіями та глибокими роздумами у своїх соціальних мережах.

Хоча він привертає багато уваги від своїх шанувальниць, проте його серце належить лише одній – його коханій Світлані.

Олексій Гнатковський

А віднедавна ще й "ґазда наших сердець" Олексій Гнатковський офіційно став найсексуальнішим актором українського кіно. Актор, який зіграв головну роль у фільмі "Довбуш", став найсексуальнішим актором українського кіно, отримавши премію "Золотий Ліфон".

Організатори події вагалися щодо актуальності премії на цей момент, але після перегляду фільму, у якому зіграв Гнатковський, прийняли рішення, що нікому іншому, окрім нього, ця нагорода не може належати. Зокрема через те, що Олексій вражає своєю харизмою та чіткою громадянською позицією.

Складайте свій рейтинг найсексуальніших українських зірок та дізнавайтесь багато нового про найкращих українських акторів сучасності.