Тому й озвучував українського актора в серіалі інший актор. Йдеться про Романа Мацюту "Дільничний з ДВРЗ", "Сувенір з Одеси", "Вузький міст".

Дивіться також "Краще б мовчав": український актор, яким замінили лице росіянина у шоу СТБ, вийшов на зв’язок

Дмитра Саранскова у серіалі СТБ "Останній лист коханого" озвучив Роман Мацюта

24 березня вийшов трейлер нового серіалу на СТБ під назвою "Останній лист коханого", а його прем'єра повинна була відбутися 27 березня. Одну з головних ролей у цьому проєкті мав зіграти російський актор Прохор Дубравін, який відкрито підтримує війну Росії проти України.

Щоб уникнути скандалу та забезпечити випуск мелодрами на телебачення (чого в результаті не сталося – 24 Канал), автори вирішили замінити обличчя росіянина на українського актора Дмитра Саранскова. Проте сподівання на уникнення скандалу не справились.

В коментарях допису Петра Крилова, який публічно коментує ситуацію зі скандалом довкола СТБ, ми дізналися, що російського актора Прохора Дубравіна (в серіалі СТБ він з обличчям Дмитра Саранскова – 24 Канал), озвучив Роман Мацюта.

Він навіть прокоментував: "Скажу коротко, в студії дубляжу я озвучив українського актора Дмитра Саранскова. З приводу діпфейків – питання до каналу". До того ж актор доповнив, що "хейт проти Саранскова не підтримує".


Дмитра Сарансткова у серіалі СТБ "Останній лист коханого" озвучив Роман Мацюта / Скриншот коментарів

Нагадаємо, Дмитро Сарансков, після офіційної відповіді телеканалу СТБ, прокоментував свою участь у серіалі. Він опублікував відео у своїх соцмережах, але згодом видалив. Український актор Петро Крилов зазначив, що на початку скандалу в Прохора Дубравіна був коментар Саранскова про те, що він був не в курсі. "Тобто він спочатку збрехав, потім зник, а потім повернувся і ви*рав якусь таку несусвітню ху*ню, що мені навіть важко це коментувати".

Допис Крилова прокоментувала агентка Саранскова Оксана Мартинюк. Вона натякнула на те, що домовленість СТБ з актором мала бути таємною і про це ніхто не мав дізнатися. Тобто обличчя актора на російському акторові глядачі мали не впізнати: "Ви навіть не розібралися, що насправді було, а почали розпускати плітки й поливати його брудом! (...) Йому це розказали по-іншому".