Прийняття такого рішення агентством стало наслідком скандальних заяв акторки Сьюзан Сарандон на останньому пропалестинському мітингу в Нью-Йорку. Що сказала голлівудська зірка про війну, читайте в матеріалі.

Дивіться також Про фільм "Ми були рекрутами", документалістику та художнє кіно: інтерв'ю з Любомиром Левицьким

Сьюзан Сарандон взяла участь у кількох мітингах на підтримку Палестини

На одному із мітингів голлівудська зірка зробила гучні заяви.

Зараз багато людей бояться бути євреями та починають відчувати, як це – бути мусульманами в Америці,
– сказала Сарандон.

Сьюзан Сарандон додала, що, перш аніж засуджувати когось, потрібно навчитись оперувати фактами. До того ж вона сказала, що не потрібно вивчати всю історію регіону, достатньо глянути на дітей, які страждають. Акторка закликала до припинення війни.

Важливо слухати, важливо оперувати фактами. Не обов'язково вивчати всю історію цього регіону, достатньо побачити немовлят, які вмирають в інкубаторах, – ці знімки чудово демонструють, що не все там гаразд. Припинення вогню має настати просто зараз,
– заявилась Сьюзан Сарандон.

Останні новини війни ХАМАСу з Ізраїлем

  • 22 листопада уряд Ізраїлю схвалив угоду з угрупованням ХАМАС, яка передбачала звільнення певної кількості ізраїльських заручників, захоплених 7 жовтня, а також припинення бойових дій та взаємне звільнення частини палестинських ув'язнених з ізраїльських в'язниць.
  • Угода передбачає, що представники ХАМАС повинні відпустити 50 заручників ізраїльської національності, переважно цивільних осіб, жінок та дітей.
  • Це буде здійснено в обмін на припинення вогню з боку Ізраїлю протягом чотирьох днів.
  • Ізраїль звільняє палестинських ув'язнених, включаючи жінок та неповнолітніх, проте наразі конкретна кількість ще не встановлена.
  • Протягом тимчасового припинення вогню в секторі Гази дозволено в'їзд вантажівок із гуманітарною допомогою та паливом. Планувалося, що їх кількість складе 300 одиниць.