Інші обрали ще рішучіший шлях і прийняли військову присягу в ЗСУ. Читайте на Кіно 24 про українських акторів, які отримали повістку до армії та чи знаходяться вони зараз на військовій службі.

Дивіться також Зроблять вечір затишним: 2 мультфільми, які можна подивитися разом з дітьми

Дмитро Сова

З початку повномасштабного російського вторгнення актор багато разів відвідував військкомат. Проте кожного разу, коли дізнавалися про його професію, йому радили зачекати своєї черги.

Лише наприкінці червня йому зателефонували й повідомили, що виписали повістку. Після цього актор приєднався до захисту України на фронті. Відтоді він бере активну участь у бойових діях, демонструючи свою відданість країні не лише через творчість, а й через особисту участь у захисті своєї Батьківщини.

Тарас Цимбалюк

Цимбалюк повідомив, що отримав повістку до військкомату та успішно пройшов медичний огляд. Зараз він чекає своєї черги. Актор відверто поділився, що зовсім не має знань і досвіду у цій сфері.

Проте, Цимбалюк зазначив, що якщо його направлять на навчання, він виконає свій громадянський обов'язок. Він розуміє важливість підготовки та готовий здобути необхідні навички для служби.

Наразі актор не перебуває на фронті, але активно допомагає іншими способами. Він бере участь у волонтерських ініціативах, збирає кошти та надає матеріальну підтримку військовим і постраждалим від війни.

Ярослав Безкоровайний

Ярослав Безкоровайний переїхав до Бережан. Оскільки театр, у якому він виступав, тимчасово не працює, він вирішив зайнятися волонтерською діяльністю та готується приєднатися до війська.

Разом зі своїми колегами він організував благодійний аукціон, де актори продають цінні для них речі, щоб зібрати кошти на придбання автомобілів та карет швидкої допомоги.

Ярослав також зізнався, що вже отримав повістку і зараз чекає на дзвінок від військкомату.

Роман Семисал

Актор не став чекати призову і ще у 2014 році зателефонував на "гарячу лінію" Міністерства оборони, заявивши: "Хочу на фронт!". Там йому порадили звернутися до військкомату за місцем проживання. У Києві йому відмовили та направили до військкомату за місцем реєстрації – в Дніпропетровську область.

Дізнавшись, що він музикант за фахом, іронічно зауважили, що на війні потрібні танкісти, артилеристи, снайпери, але не музиканти. Проте, через катастрофічну нестачу бійців, йому дозволили пройти медичну комісію, хоча й без гарантії призову на передову. Вже через два тижні він отримав повістку.

Ці та інші відомі особистості надають допомогу Силам оборони країни, кожен із них обирає власний шлях.