Захар Шардін взяв участь в одному з епізодів серіалу під назвою "Космічні двері". У серії, молодий діджей на ім'я Максим, якого виконав Шадрін, стає центральним персонажем. Його герой нарешті отримує американську візу, але незабаром з'ясовує, що це не розв'язує всі його проблеми.

Дивіться також Зірка "Флінстоунів" несподівано схуд на 90 кілограмів: фото тоді і зараз

Український актор Захар Шардін може отримати Еммі

За інформацією видання Awards Daily, Шадрін приїхав на зйомки серіалу всього за два тижні до початку повномасштабної війни Росії проти України. У своєму інтерв'ю він розповів, що він почав займатися акторською справою в 14 років, коли приєднався до театральної студії.

"Як почати? Мені 23 роки і я народився на півдні України в родині військового. Щойно я переїхав до Сполучених Штатів, всього за два тижні до початку війни в Україні", – зазначив Шадрін.

Захар Шардін якраз був на знімальному майданчику, коли почалася війна. "Моя подруга поширювала тривожні чутки про війну, і через кілька годин підтвердилося, що все справді почалося. Було важко повірити в це", – зізнався актор.

Батьки актора спочатку не підтримували бажання Захара обрати акторську професію. Проте згодом змінили свою думку і гордяться сином. До того ж після новини, що Захар став першим українським актором, якого висунули на номінацію на Еммі.

"Я високо ціную можливість бути одним з представників української культури у світі... Сьогодні, коли мільйони українців розсіяні по всьому світу, кожен з нас зобов'язаний гордо нести свою культурну спадщину. Важливо захищати нашу унікальну українську ідентичність і не дозволяти вважати нас просто частиною Росії або пострадянського простору", – сказав він.

Бути першим українським актором, представленим на премії Еммі, – це величезна честь і можливість показати світові, що Україна насичена видатними, працьовитими та талановитими людьми. Ми заслуговуємо визнання та гідне місце на міжнародній культурній арені як вільна і незалежна, різноманітна, талановита нація,
– розповів Шадрін.

Зараз актор бажає Україні якнайшвидшої перемоги, проте не може відповісти, чи в безпеці його батьки. "Важко відповісти. Вони не перебувають на передовій, але знаходяться в Україні, тому ще не можна сказати, що вони в безпеці", – підсумував актор.

Окрім серіалу "Маленька Америка", Захар зіграв у таких фільмах: "Часовня", "Останній найманець" та "Кімната Батіка".


Захар Шардін / Фото з фейсбуку актора