Раніше було оприлюднено деталі про сюжет останнього сезону "Корони". Фінальна частина точно не залишить байдужими шанувальників королівської родини, тож читайте про фінальну історію серіалу в матеріалі та переглядайте першу частину шостого сезону.

Дивіться також Щоб посміятись і поплакати: 4 круті фільми та серіали про футбольних фанатів

Шостий сезон охоплюватиме події від 1997 до 2005 року

Перша частина включає чотири епізоди, які розкажуть про відносини між принцесою Діаною та Доді Аль-Файєдом перед трагічною автокатастрофою в Парижі 1997 року. Історія також охопить події у Великій Британії під час прем'єрства Тоні Блера.

У другій частині глядачі дізнаються про період, коли молодий принц Вільям повертається до університету після втрати своєї матері. Також вона охопить події весілля тоді ще принца Чарльза і Камілли Паркер Боул. У цій частині також буде вперше представлена Кейт Міддлтон.

Автори "Корони" змінювали акторів на головні ролі

Як відомо, творці "Корони" періодично змінювали акторів у головних ролях кожні два сезони, демонструючи вікові трансформації персонажів. У серіалі три акторки виконали роль королеви Єлизавети II: Клер Фой (1-2 сезони), Олівія Колман (3-4 сезони) та Імельда Стонтон (5-6 сезони).

Джонатан Прайс, аналогічно попередньому сезону, втілить образ принца Філіпа, Домінік Уест повторно виконає роль принца Чарльза, а Елізабет Дебікі знову виступить у ролі принцеси Діани.

Серед нових акторів у шостому сезоні з'являться Ед Маквей і Мег Белламі, які втілять образи принца Вільяма і Кейт Міддлтон на екрані. Їхня поява запланована в першій частині шостого сезону.

Про що були попередні сезони

  • Дебютний сезон побачив світ у 2016 році й розкрив життя Єлизавети II перед її сходженням на британський трон, а також у перші роки її правління монархією.
  • Другий сезон "Корони", який вийшов у грудні 2017 року, також розповідає про життя молодої королеви Єлизавети II, охоплюючи період з 1956 по 1964 роки.

  • Третій сезон, представлений у 2019 році, охоплює період від 1964 до 1977 року, починаючи з обрання Гарольда Вільсона прем'єр-міністром і завершуючи срібним ювілеєм правління Єлизавети II.

  • Четвертий сезон, показаний у 2020 році, висвітлює події від 1979 до 1990 року, зосереджуючись на 11-річному терміні Маргарет Тетчер на посаді прем'єр-міністра.

  • Основна сюжетна лінія п'ятого сезону розгортається навколо подій 1990-х років, зокрема розлучення принца Чарльза і леді Діани. Прем'єра цього сезону відбулася у листопаді 2022 року.

Продовження "Корони": Чи варто чекати на приквел

З'явилися чутки про можливий вихід приквела серіалу "Корона". Ця нова серія може охопити період після смерті королеви Вікторії в 1901 році та завершити до початку правління Єлизавети II. Крім того, в імовірному приквелі "Корони" можуть демонструвати події на королівському дворі під час Першої та Другої світових воєн.

"Корона" 6 сезон: дивіться онлайн трейлер серіалу