Заява Рея Фішера

33-річний Рей Фішер добре відомий глядачам за стрічками "Ліга Справедливості", "Бетмен проти Супермена" чи "Флеш". Актор майстерно перевтілювався у кіборга, створюючи неймовірний кінообраз. Однак напередодні Нового року Рей Фішер заявив у твіттері, що більше не буде грати у фільмах DC.

Цікаво На шоу випадково відкрили цікаву деталь про "Диво-жінку 1984": реакція Галь Гадот

Причиною став коментар очільника компанії Волтера Гамади про майбутні проєкти. За його словами, щороку планують випускати по 6 фільмів DC. У відповідь на це Рей Фішер заявив: обіцянка – лише майстерний спосіб відволікання від службового розслідування на знімальному майданчику "Ліги справедливості".

"Волтер Гамада – найгірший, найнебезпечніший вид підбурювача. Його брехня, а також провальні спроби піарників у вересні відволікали увагу від реальних проблем і розслідування щодо "Ліги справедливості". Я не буду брати участі в жодному проєкті, пов'язаному з ним", – заявив Рей Фішер.

Наразі компанія Warner Bros. та сам Волтер Гамада не коментували скандального допису актора.

З чого почався скандал з главою DC Films

Раніше актор Рей Фішер надав розголосу деталям зйомок "Ліги справедливості". За його словами, режисер Джосс Відон часто вдавався до образ та грубо поводився з підопічними. Фішер також потерпав від поганого настрою режисера.

На це миттєво відреагувала компанія Warner Bros., яка ініціювала службове розслідування. У вересні 2020 року кіновиробники заявили, що скандальну справу закривають, оскільки Рей Фішер відмовлявся співпрацювати з ними. Однак санкції щодо Джосса Відона таки ввели. Як саме покарали режисера, вирішили не розголошувати.

Вже у грудні Волтер Гамада зробив гучну заяву, що глядачі можуть очікувати щороку на 6 новинок DC, чим спровокував гнівну реакцію актора Рея Фішера.