Акторка переїхала з Росії та сказала, що не збирається повертатись та будувати кар'єру там. Дехто вагається у радикальності слів Катерини й припускає, що на таке її рішення міг повпливати батько – ексдинамівець Олег Кузнєцов.

Дивіться також 5 документальних фільмів про азартні ігри, які сподобаються не лише гравцям

Кузнєцова відповіла, чи вплинув на її рішення батько

Акторка зізналась, що батько не впливав ніяк на її рішення. Для неї все було очевидно, вона не збиралася сидіти у Росії, поки її рідні в Україні помічають ракети над своїм будинком. Кузнецова проживала в Росії протягом 13 років, але після початку повномасштабної війни в Україні вирішила припинити всі зв'язки з країною-агресором. Вона переїхала разом зі своїм чоловіком-росіянином до Іспанії. Зараз Кузнецова поділяє свій час між двома країнами та часто відвідує своїх батьків у Києві.

Що цікаво, батько не наполягав на тому, щоб донька приїхала в Україну, ба більше, він просив, поки є реальна загроза в Києві, побути в Іспанії, у той час, коли Катя Кузнєцова уже дуже хотіла до рідних.

Окрім того, Олег Кузнєцов не змушував доньку поїхати з Росії, зізнається Катерина.

Це було суто моє рішення. І в той момент мені хотілося якнайшвидше приїхати до батьків. Все було остаточно. У батька не було якогось вагомого рішення. Я донька свого батька. У деяких питаннях дуже радикальна. Я рада, що я тут і можу бути поруч із ним,
– розказала Катерина.

Катерина Кузнєцова зреклася Росії

Акторка поділилась, що ніколи не прагнула отримати російське громадянство. Вона завжди гучно і впевнено говорила про те, що вона українка. І, зізнається, поїхала в Росію тільки заради кар'єри.

Я чітко розуміла, що я – українка, яка приїхала туди працювати. Я завжди пишалася, що я – українка. Приходила на проби й говорила, що вчилася там і там. Ніколи не було з цим проблем. Я хотіла реалізації, роботи, і я все отримала. У Києві бувала часто, а там просто працювала,
– розказала Кузнєцова.

Але повномасштабне вторгнення поставило крапку для неї та її чоловіка, який, до слова, має російське громадянство.

Катерина Кузнєцова зустрічається з росіянином

За словами Катерини, її чоловік засуджував путінську диктатуру ще до 24 лютого і не хотів жити в Росії.

Він мені сказав: "Кать, я не хочу жити в Росії". Хоча він росіянин. Він сказав: "Я не можу жити в країні, де все так влаштовано, де немає свободи". Це була його особиста драма, його особиста історія,
– поділилась Кузнєцова.

Тому вони не розглядали можливість залишатися в Росії надто довго. Початок повномасштабної війни в Україні прискорив їхні плани переїзду. Зараз Катерина живе на 2 країни, в Іспанії у неї чоловік та друзі, а в Україні – рідні та робота.

Інтерв'ю Катерини Кузнєцової: дивіться відео онлайн