У інтерв'ю для ютуб-каналу журналістки Аліни Доротюк, 37-річна актриса Вікторія Литвиненко розповіла, що її чоловік, Сергій Стрельников, завершив зйомки в Росії та залишив країну-агресора після 2014 року.

Дивіться також Великий скандал у Єгипті: Netflix розкритикували через темношкіру акторку на роль Клеопатри

Вікторія Литвиненко вибачилася за співпрацю з Росією у 2017

Проте через фінансові труднощі та відсутність роботи в Україні, вони погодилися на участь у російському проєкті у 2017 році.

"У 2017 році, коли не було роботи, компанія Star Media зробила пропозицію і він поставив умову, щоб не знімали в Росії. Мали знімати в Грузії. Дуже хотілося працювати, але головне, щоб не в Росії. Але вони змінили Грузію на Осетію. Зараз можна довго говорити про це, і це звучатиме як виправдання. Виправдань немає. Ми там були. Ми коли тільки приїхали, то подумали, що це помилка. Це було просто жахливо. Це жо*а. Ми повелися на класний проєкт, класний сценарій, це мали показувати в Україні", – поділилася Вікторія.

За це актриса публічно перепросила в українців. "Якщо комусь потрібні вибачення, вибачте нам, будь ласка. Але я робила свою роботу. Щоб прогодувати себе та свою сім'ю, мені потрібно було працювати", – зазначила Литвиненко.

Вікторія Литвиненко з чоловіком / Фото з інстаграму актриси

Що відомо про Вікторію Литвиненко

Народилася 16 січня 1986 року в місті Фастів. Дебютувала в кіно у 2003 році з ролі в телесеріалі "Завтра буде завтра". У 2010 році отримала головну роль у 100-серійному серіалі "Тільки кохання". У 2019 році Вікторія Литвиненко знялася у серіалі "Перші ластівки", де грала роль слідчої Ольги Макарової. У 2017 році одружилася з Сергієм Стрельниковим, відомо за проєктом "Пристрасті за Чапаєм".