Замість цього, усі питання, пов'язані з медичними обстеженнями, витратами та іншими аспектами, будуть вирішуватися відповідним державним агентством, як встановлено законодавством.

Дивіться також На межі з реальністю: 5 гостросюжетних фільмів, знятих за мотивами легендарних комп'ютерних ігор

Актор Ален Делон визнаний недієздатним

Діти актора, які багато разів висловлювались про критичний стан здоров'я батька, позбавлені можливості надавати йому догляд. Конкретно, вони не мають права втручатися у питання, пов'язані з медичними процедурами.

Це дозволить третій стороні допомогти Алену Делону з його медичними обстеженнями. Суддя визнав необхідним позбавити дітей Делона керувати медичними обстеженнями їхнього батька,
– розповів адвокат.

Син знаменитості вже висловив свою думку про цей вирок. Ентоні Делон приймає це рішення позитивно, не уникаючи емоційності:

"Якщо це може допомогти виправити ситуацію і завадити адвокатам говорити про хворобу мого батька, навіть не ознайомившись з документами, це добре. Ця медична суперечка закінчиться раз і назавжди", – відреагував Ентоні.

Ален Делон подав до суду на свого сина

Легендарний французький актор Ален Делон реагував на висловлення свого сина Ентоні в інтерв'ю для відомого французького видання.

Син знаменитості довгий час розповідав у ЗМІ про тяжкий стан свого батька після двох інсультів. Ентоні Делон заявив, що його найближчій людині важко прийняти його "ослаблений стан здоров'я", і він відчуває себе "приниженим". Зокрема, відзначивши, що це "останнє Різдво" для його 88-річного батька.

Це призвело до розколу в сім'ї, оскільки хворий актор не погоджується з такими заявами. Таким чином, декілька годин після публікації інтерв'ю, адвокат Алена заявив, що вони планують подати судовий позов через "приголомшливу інформацію, розповсюджену в ЗМІ".