Колаборація Анджеліни Джолі і Тома Гарді

Актриса Анджеліна Джолі все більше прагне розвиватись як режисер та поступово займати місце не в кадрі. За даними The Guardian, цього разу знаменита красуня планує відзняти байопік про військового фотожурналіста Дона Маккалліна. Чоловік є відомою постаттю, адже саме він створив унікальні кадри з бойових дій у Камбоджі та В'єтнамі, а також висвітлював події у Сирії і Лівані.

Дивіться також Анджеліна Джолі змінилась до невпізнання завдяки гриму: приголомшливі фото

"Для мене велика честь показати в кіно життя Дона Маккалліна. Мене привабило унікальне поєднання безстрашності і людяності, які є в ньому, його абсолютна прихильність документуванню правди про війну, а також його співчуття і повага до тих, хто страждає від її наслідків. Ми сподіваємося зняти такий же безкомпромісний фільм, як фотографії Дона, про незвичайних людей і події, які він засвідчив, про зліт і падіння унікальної ери журналістики", – розповіла Анджеліна Джолі.


Анджеліна Джолі зніме фільм про Дона Маккалліна / Фото CNN

Допоможе актрисі реалізувати проєкт британець Том Гарді. Він стане співпродюсером майбутнього фільму та буде спільно з Анджеліною Джолі створювати драму.

Цікаво Мадс Міккельсен зізнався, чи замінить він Джонні Деппа у "Фантастичних звірах 3"

Що відомо про фільм

Наразі у пресі поширили перші деталі майбутнього фільму Анджеліни Джолі. Робоча назва байопіку – Unreasonable Behaviour ("Необґрунтована поведінка"). Сценарій до стрічки створить Грегорі Бурк, який використає для цього автобіографію Дона Маккалліна. Ймовірно, і сам фотограф, якому наразі виповнилось 85 років, буде співпрацювати з кіновиробниками. Він вже заявив, що в захваті від режисерських робіт Анджеліни Джолі.

Подивившись останній фільм Анджеліни про Камбоджу (і провівши там стільки часу під час війни), я був дуже вражений тим, як вона зробила такий потужний і точний фільм про це місце. Я відчуваю, що моя історія у надійних руках професіонала, – наголосив Дон Маккаллін.

Хто ж зіграє головні ролі у байопіку та коли розпочнуться зйомки, наразі невідомо.