Акторові поставили діагноз дислексія. Це хвороба, що характеризується проблемами з читанням за відсутності порушень слуху і зору.

Дивіться також Помер режисер Вільям Фрідкін, батьки якого були єврейськими іммігрантами з України

Арнольд Шварценеггер страждає на дислексію

Ексгубернатор Каліфорнії поділився своїм досвідом життя з неврологічним розладом. "Я тільки-но закінчив записувати свою аудіокнигу Be Useful. Вона виходить 10 жовтня. Я міг би розповісти вам, як чудово було сісти та записати свої власні слова, але правда в тому, що я цього дуже боявся".

Ось мій секрет: я страшенно читаю. У 1950-х роках в Австрії про нездатність до навчання не говорили, тому більшість часу, коли мене просили читати вголос у класі, це було просто катастрофою, і мене били лінійкою. Але тепер я знаю, що маю дислексію,
– зізнався Арнольд.

Коли Шварценеггер готується до фільму, йому доводиться по декілька разів перечитувати сценарій, допоки не вивчить напам'ять кожен рядок. "Мені потрібний час і повторення, щоб обміркувати слова, – написав він. – Мені сказали, що автори готують свої книги за 2 – 3 дні у студії. Я попросив записувальне обладнання додому і сказав, що робитиму по 20 – 30 сторінок на день. Таким чином, я міг двічі на день підключатися до режисера та продюсера для коротших сесій, а між ними я міг практикуватися без перерви".

Арнольд Шварценеггер має розлади читання / Фото з фейсбуку актора

Світові знаменитості, які живуть з невиліковними хворобами

  • Кім Кардашьян – псоріаз;
  • Майкл Джей Фокс – хвороба Паркінсона;
  • Орландо Блум – дислексія;
  • Чарлі Шин – ВІЛ.