"Чорна пантера 2": що відомо про фільм

За даними The Hollywood Repotrer, зйомки "Чорної пантери 2" мали розпочатись у березні 2021 року. Однак запланований графік змінили: тільки в липні знімальна група приступить до роботи. Причиною для змін стали пандемія коронавірусу і раптова смерть виконавця головної ролі Чедвіка Боузмана.

Дивіться також Останній фільм з Чедвіком Боузманом вийде посмертно: що відомо про стрічку і перші фото

Інсайдери розповідають, що автори проєкту планують виділити 6 місяців на створення "Чорної пантери 2", а тому вихід фільму на екрани варто очікувати не раніше 2022 року.

Деталей сюжету поки не розсекречують. Водночас представниця кіностудії Marvel Вікторія Алонсо запевнила, що образ Чедвіка Боузмана не будуть відтворювати за допомогою CGI-технологій. У ЗМІ припускають, що на цю роль також не будуть шукати іншого актора, оскільки ніхто не зможе замінити Боузмана. Але, за неофіційними даними, очолить Ваканду сестра супергероя Шурі, яку зіграла Летиція Райт. Як у стрічці пояснять відсутність Чорної пантери, наразі невідомо.

Чому помер Чедвік Боузман

Голлівудський актор Чедвік Боузман до самої смерті приховував від колег та журналістів, що бореться з онкохворобою. Упродовж 4 років він лікував рак товстої кишки та не відмовлявся від зйомок у фільмах. Помер Чедвік Боузман 28 серпня 2020 року у віці 43 років.

Згодом стало відомо, що саме мама актора порадила йому тримати у секреті свій діагноз, щоб не привертати зайвої уваги ЗМІ та провести лікування без втручання у цей процес. Після смерті Чедвіка Боузмана всі його колеги висловили родичам слова співчуття і по-своєму вшанували його пам'ять.