Після початку повномасштабної війни майданчик, розташований у Гостомелі, було повністю зруйновано. А Данило Черкас зник із соцмереж і не виходив на зв'язок. Дізнайтесь у матеріалі Кіно 24, де зараз актор і що каже про війну.

Рекомендуємо Незабутні емоції: 3 серіали про казино, які підігріють жагу до перемоги

Де зараз Данило Черкас

Данило Черкас надовго зник з соціальних мереж і взагалі не підтримував зв'язок з підписниками протягом близько року.

Улітку 2023 року актор повернувся в інстаграм, оголосивши про перехід на українську мову і визнаючи, що шкодує за колишнє спрямування на російський контент і використання російської мови.

Я народився у Сіверськодонецьку. Коли Росія напала на Україну у 2014 році, я ховався з родиною по підвалах, був змушений покинути домівку та будувати нове життя. Чи розумів я тоді що відбувається? Вже зараз розумію, що ні. Нас формує наше оточення. А ми слухали російські пісні, дивилися російських блогерів та розмовляли російською мовою. Складалося враження, що це — норма. Світ мовчав, а хаос в моїй голові витісняв страшні спогади. Чи соромно мені за це? Так. Чи хотів би я це виправити? Двічі так. Чи можу я повернутися у часі? Ні,
– написав у своїх соцмережах Данило.

Наразі 26-річний актор не розкрив місця свого перебування, але, ймовірно, перебуває поза межами України.

Біографія Данила Черкаса

  • У 2014 році він переїхав до Києва, де розвивав свій власний блог. Протягом 2016-2017 років він активно відвідував кастинги, брав участь у реаліті-шоу та знімався в музичних кліпах.

  • У 2018 році отримав головну роль у серіалі "Школа" і грав в ньому протягом двох наступних сезонів. Ця робота принесла йому всеукраїнську славу та популярність.

  • У 2019 році він знявся у вебсеріалі "Київська зірка 2" у головній ролі.

  • У 2020 році він заснував найбільший TikTok-house в Україні – "uLove Home", який об'єднав 15 блогерів, 10 з яких мали понад 1 мільйон підписників, і загалом проєкт мав аудиторію у 25 мільйонів та генерував 500 мільйонів переглядів щомісячно. Ініціатива знаходилася у Гостомелі, але була знищена російською армією після повномасштабного вторгнення.