Стрічка називатиметься "Девід Голмс: Хлопчик, що вижив". Які стосунки після зйомок "Гаррі Поттера" в актора з дублером та про що буде новий фільм – дізнавайтесь далі.

Цікаво 5 іспанських серіалів на Netflix, від яких не можна відірватися

Про що буде фільм "Девід Голмс: Хлопчик, що вижив"

Фільм "Девід Голмс: Хлопчик, що вижив" вийде на каналі HBO 15 листопада та одночасно буде доступний для онлайн-перегляду на сервісі Max. Назва стрічки нагадує шанувальникам про книги та фільми про юного чарівника, оскільки в магічному світі саме Гаррі Поттера називали хлопчиком, що вижив.

У документальному фільмі використовуватимуть особисті кадри Девіда, зняті за останні 10 років, матеріали, що розкриваються з-за лаштунків знімання фільмів про Гаррі Поттера, відображають сцени його сучасного життя, а також інтерв'ю з Деніелом Редкліффом, його друзями, родиною та колегами.

"Це історія дорослішання каскадера Девіда Голмса, талановитого підлітка-гімнаста з Ессексу, Англія, якого обрали бути дублером Деніела Редкліффа для першого фільму про Гаррі Поттера, коли Деніелу було лише 11 років", – відомо з HBO.

Фільм також буде про труднощі, процес дорослішання і формування особистостей. Адже сила духу Девіда надихала Редкліффа та усіх близьких, які допомагали Голмсу після травми

Які стосунки у Деніела Редкліффа і Девіда Голмса

Деніел Редкліфф і Девід Голмс були дуже близькими протягом 10 років в кадрі разом, так і поза камерами. Відомо, що з першого фільму, Девід виконував трюки на знімальному майданчику замість молодого актора Деніела Редкліффа, який і є тим самим Гаррі Поттером. Актор також зіграв роль Едріана Пьюсі у фільмах "Гаррі Поттер і філософський камінь" (2001) та "Гаррі Поттер і потаємна кімната" (2002).

Гаррі Поттер і Таємна кімната
"Гаррі Поттер і Таємна кімната" / Kinomania Film Distribution

Кар'єру Голмса обірвав трагічний нещасний випадок на зніманнях фільму "Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 1", через вибух, який був частиною одного з трюків, він отримав серйозну травму – зламав шию, що призвело до паралічу нижньої половини його тіла.