Діти деяких голлівудських зірок відмовилися від прізвищ своїх відомих батьків. Хтось лише частково змінив своє ім'я й прізвище, а хтось пішов на кардинальні кроки.

Дивіться також 60-річний Бред Пітт перестав приховувати стосунки з дизайнеркою, яка на 26 років молодша

Сурі Круз – Сурі Ноель

Донька американських акторів Кеті Холмс та Тома Круза Сурі закінчила середню школу та вступила до університету. На випускній церемонії її прізвище засвітилось у програмі не як Круз, а як Ноель – це друге ім’я Кеті Холмс.

Шайло Джолі-Пітт – Шайло Джолі

У свій 18 день народження Шайло Джолі-Пітт подала заяву на те, щоб офіційно вилучити приставку Пітт зі свого прізвища. Крім неї, 15-річна Вів'єн у титрах фільму "Аутсайдери" теж була вказала без прізвища батька. Приставки "Пітт" позбулась і Захара, яка при вступі у товариство Alpha Kappa Alpha представилась як "Захара Марлі Джолі".


Анджеліна Джолі з дітьми (Шайло – крайня зліва) / Фото Getty Images

Для самого Бреда Пітта відмова дітей від його прізвища – болюча тема. Інсайдери повідомляють, що він засмучений з цього приводу. Але він продовжує любити своїх доньок.

Малія Обама – Малія Енн

Донька Барака і Мішель Обами у 25 років дебютувала з власним короткометражним фільмом, у якому представилась як Малія Енн. Вочевидь, вона захотіла уникнути упередженості до неї як до доньки президента. Енн – це її друге ім'я.

Таннер Ель Шнайдер – Ель Кінг

Донька коміка Роба Шнайдера та моделі Лондон Кінг змінила ім'я, коли вирішила займатися музикою. Вона підкреслювала, що хоче здобути незалежність, бути самою собою і працювати лише для себе.

Ніколас Коппола – Ніколас Кейдж

Юний Ніколас Кейдж у 80-х роках відмовився від прізвища, яке могло б насправді допомогти йому досягнути успіху. Адже його дядько Френсіс Форд Коппола здобув Оскар. Та Ніколас вирішив, що хоче позбутися асоціацій з відомим родичем.