Українці помітили володаря Оскара на залізничному вокзалі у Києві. Супроводжувала знаменитість українська громадська діячка, піарниця, маркетологиня, журналістка Ярослава Гресь.

Читайте наш ексклюзив Бісило примирення після 2014 року, – Ірина Мак про росіян в кіно та зйомки серіалу "Я – Надія"

Мішель Азанавічус прибув до України

Мішель Азанавічус, режисер фільму "Артист", володар премії Оскар, прибув до Києва,
– написали у телеграм-каналі UNITED24.

Після прибуття в Київ, Мішель Азанавічус разом з відомою тенісисткою та амбасадоркою UNITED24 Еліною Світоліною відвідали Київську область. "Вони побували у храмі Апостола Андрія Первозваного у Бучі, у зруйнованому російськими снарядами будинку культури в Ірпені, на стадіоні «Чемпіон» та біля будинків із програми "Відбудова України", – зазначили у телеграм-каналі UNITED24.

Через відеозв’язок вони поспілкувалися з Андрієм Шевченко та Олександром Усиком.

Мішель Азанавічус в Україні / Фото з телеграму UNITED24

Мішель Азанавічус підтримав Україну

Нагадаємо, раніше Азанавічус зробив внесок у розмірі 125 тисяч євро (приблизно 4,8 мільйона гривень) у Фундацію Олени Зеленської. Кошти спрямують на відбудову Ізюмської міської лікарні, яку частково знищили та розграбували російські військові.

Кошти для міста Ізюм Мішель Хазанавічус передав завдяки внескам небайдужих людей, які купували лоти знаменитостей на його благодійному аукціоні. До прикладу, Том Хенкс віддав друкарську машинку зі своєї особистої колекції, Катрін Денев – власну косметичку, Ален Делон – фотографію з кінофільму "Басейн", надруковану на дереві, Наталі Портман – кілька рідкісних плакатів зі своїм автографом. А музикант Томас Бангальте з гурту Daft Punk виставив на аукціон шолом робота з фільму Daft Punk's Electroma.

Загалом під час проведення аукціону вдалося зібрати 250 тисяч євро. Половину коштів Хазанавічус віддав ініціативі Зеленського UNITED24, а іншу – його дружині Олені Зеленській у благодійний фонд. Як підкреслив Мішель Хазанавічус, Франція та весь світ має почути історії про Україну та її громадян.

Нагадаємо, за майже 12 місяців цинічної війни багато світових акторів, режисерів, сценаристів та продюсерів висловили солідарність з українським народом. Чимало з них також приїжджали до України, попри повітряну тривогу та реальну небезпеку для життя. Серед них: Бо Віллімон, Керрі Фукунага, Шон Пенн, Лієв Шрайбер, Анджеліна Джолі, Бен Стіллер, Джессіка Честейн, Жан-Клод Ван Дамм та Девід Леттерман.