Netflix пропонує широкий вибір документалістики: від біографій відомих особистостей до розповідей про життя дикої природи тощо. Кіно 24 пропонує ознайомитися з одними з цікавих новинок.

Цікаво 4 українські мультфільми, які варто подивитися з дітьми

"Епізоди. Україна на мундіалі"

Серіал "Епізоди" – це історії незалежної України: визначні події з розповідями від перших осіб з унікальними матеріалами. Перший з епізодів присвятили старту чемпіонату Європи-2024.

Він розповідає про шлях збірної України на чолі з тренером Олегом Блохіним та футболістів на Євро-2006. У фільмі використані інтерв'ю з футболістами, тренерами, експертами та архівні матеріали.

"Епізоди. Україна на мундіалі": дивіться трейлер онлайн

"Про що думають коти"

Цей документальний фільм підійде для перегляду всією сім'єю. На думку вчених, коти – не до кінця вивчені істоти. Експерти намагаються відповісти на запитання, що відбувається у головах у пухнастиків, які реальні їхні здібності. Якщо у вас є домашній улюбленець, цей фільм обов'язковий до перегляду.

"Про що думають коти": дивіться трейлер онлайн

"Темношкіра Барбі"

Після успішного фільму про "Барбі" на Netflix нещодавно вийшла документальна стрічка, яка розповідає історію першої темношкірої ляльки. Вона дебютувала у 1980 році, через 31 рік після першої оригінальної Барбі. Цьому посприяли троє темношкірих жінок у компанії Mattel.

"Темношкіра Барбі": дивіться трейлер онлайн

"Що зробила Дженніфер"

Документальна стрічка розповідає про події, що розгортаються у 2010 році. У 911 надходить дзвінок з будинку в Онтаріо. Дівчина повідомила про грабіжників, які вдерлися до будинку. Там вона перебувала разом зі своїми батьками. За її версією, нападники вбили батька й матір і втекли. Але слідство дізнається, чи всю правду вона розповіла.

"Що зробила Дженніфер": дивіться трейлер онлайн

Обирайте той документальний фільм, що сподобався вам найбільше. Кожен з них не поступатиметься звичайним стрічкам та зможе вразити.