Донька Олі Полякової зіграла у серіалі

Марія Полякова прийшла на прем'єру стрічки "Секс, інста і ЗНО", що відбулась у Києві. Школярка дала інтерв'ю "Світському життю", в якому розповіла про свою невеличку роль у серіалі.

Цікаво Серіал без цензури "Секс, Інста і ЗНО": у мережі презентували провокативний трейлер

Під час спілкування з Катериною Осадчою дівчинка зізналась, що, як і героїні "Секс, інста і ЗНО", стикається з сучасними життєвими труднощами молоді. Зокрема, донька Олі Полякової часто стає жертвою хейтерів у мережі.

"По-перше, це хейт, адже він є всюди. Ще я почала займатися музикою, створила свій рок-гурт і дуже сильний хейт від усіх моїх знайомих. Але я – людина, яка не звертає на це уваги", – розповіла Марія Полякова.

Водночас донька української артистки зізналась, що не має наміру продовжувати акторську кар'єру. Марія Полякова після закінчення школи мріє вступити до Бостонського університету і вивчати музику.

Я мрію поїхати до музичного коледжу Берклі, що в Бостоні, та вступити там на вокальний, – додала вона.

Що відомо про серіал "Секс, інста і ЗНО"

Стрічка розповідає про Сашу Моцак, яка є однією з найпопулярніших дівчат школи. Та невдовзі все змінюється, а дівчина стає жертвою цькувань від однолітків.

Водночас Антоніо Лукіч майстерно змалював не тільки стосунки між школярами, але й всі типові проблеми, які переживає сучасна молодь. "Чи займатися сексом? Що робити, коли тебе булять в школі? Як пережити перші акне?" – такі труднощі школярі поєднають з підготовкою до фінальних екзаменів.

Головні ролі режисер віддав акторам-початківцям, які тільки здобувають освіту. Відтак у серіалі можна побачити Ганнусю Ярмоленко, Андрія Максимова, Соню Слюсаренко, Каріну Черчевич, Віталія Зеленого, Любаву Шоклю. Окрім цього, "Секс, інста і ЗНО" зацікавив і досвідчених акторів – Ірму Вітовську, Наталю Васько, Ірину Веренич-Островську, Ольгу Сафронову і Євгена Бушмакіна.

Наразі "Секс, інста і ЗНО" опублікували в ютубі, де кіномани можуть безкоштовно переглянути перші 6 серій популярної стрічки.

"Секс, інста і ЗНО": дивіться 1 епізод серіалу