Джессіка Честейн, зірка фільму "Очі Таммі Фей", приїхала у нашу країну майже місяць тому, 7 серпня. Тоді вона мала зустрілася з Зеленським та власними очима побачила наслідки звірств російських окупантів на Київщині.

До теми 7 найкращих фільмів з Джессікою Честейн, яка приїхала в Україну

Джессіка Честейн про візит в Україну

Майже через місяць зірка вперше висловилася про Україну. За її словами, всі ці кілька тижнів знадобилося для того, аби усвідомити побачене.

Мені знадобилося кілька тижнів, щоби усвідомити все, що я побачила під час поїздки до Києва. Ми прибули до Польщі, їхали 4 години, потім сіли на поїзд, і ще 11 годин добиралися. Я нервувався, але дорога мене заспокоювала. Тепер я збираюся поділитися з вами тим, що побачила,
– сказала зірка.

Найбільше Честейн вразила дитяча лікарня "Охматдит", де вона мала змогу поспілкуватися з онкохворими дітками та сім’єю, яка постраждала від війни в Ірпені.

"Одним із вражень від цієї поїздки, яка змінила моє життя, було відвідування дитячої лікарні "Охматдит". У мене була можливість познайомитися із чудовими дітьми та режисером Володимиром Жовніром. Діти вразили мене своєю надією та силою. Багато хто був змушений залишити свої будинки та провести місяці у лікарнях", – сказала Джессіка.

За словами голлівудської актриси, в Україні відбувається величезна гуманітарна криза.

Ми не можемо забути безневинних, які постраждали від безглуздих актів насильства. Я завжди буду вдячна за зустріч із цими милими маленькими дітьми з великими сміливими серцями,
– підсумувала вона.

Джесікка Честейн розповіла про свої враження від візиту в Україну: дивіться відео

Нагадаємо, зірка пробула в Україні 1 день. Ввечері 7 серпня вона вирушила додому. За цей час вона також відвідала виставку про наслідки російської окупації в художній галереї "ПінчукАрТЦентр".

До теми Джолі, Пенн, Стіллер, Шрайбер, Честейн: які голлівудські зірки відвідали Україну під час війни

Крім цього, зустрілася із Зеленським та Єрмаком, який зазначив, що всесвітньо відомі люди підтримують нашу державу у боротьбі за свободу. "Завдяки цьому про події в Україні й злочини росіян знає весь світ. Правда на нашому боці", – сказав він.

Зазначимо, Джессіка відома своїми ролями у серіалі "Сцени подружнього життя", фільмах "Очі Таммі Фей", "Інтерстеллар", "Небезпечна гра Слоун", Гра Моллі" та багато інших. У 2022 році зірка отримала свій перший Оскар. Те, що відомі світові знаменитості відвідують Україну під час війни – надзвичайно цінно, адже це ще один спосіб нагадати світові про жахливі події в Україні.