Актор вкрай обурений публікаціями своєї доньки. Тож, хоча Джон Войт не є активним користувачем інстаграму, все ж опублікував на своїй сторінці відео на тлі американського прапора з поясненнями для Джолі та тих, хто її підтримує.

Дивіться також 4 фільми про теніс, які змусять вас полюбити цей вид спорту

Джон Войт емоційно висловився про публікації Анджеліни Джолі

Зокрема, Войта сильно розлютили пости, в яких Джолі висловлювала звинувачення у "навмисному бомбардуванні палестинських родин", які вона опублікувала раніше.

Я дуже розчарований тим, що моя донька, як і багато інших, не має уявлення про Божу честь, Божі істини. Йдеться про знищення історії Божої землі, Святої землі, Землі євреїв. Ізраїльська армія повинна захищати свою землю, свій народ. Це війна,
– сказав Джон Войт.

Оскароносний батько назвав дописи своєї доньки "абсолютними дуростями". Він також різко висловився проти тих, хто схвалює ситуацію з "знищенням євреїв і християнства". За словами Джона Войта, Ізраїль не вбиває невинних людей. А змусити всіх так думати – це, власне, є у планах Хамасу.

Це абсолютна брехня, що Ізраїль вбиває невинних людей. Змусити всіх думати, що Ізраїль нищить палестинських дітей, – це насправді і є план ХАМАСу. І ви, дурні, називаєте Ізраїль причиною проблем? Вам потрібно подивитися на себе і запитати: "Хто я? Що я?",
– сказав актор.

Вкінці Войт додав, що перемога буде за Ізраїлем.

"Ізраїльський народ піклується про людей. Вони люблять, вони піклуються – роблять те, що є незрозумілим для цих тварин. Справедливість переможе", – завершив думку Джон Войт.

Останні новини Ізраїлю

  • Ізраїльські військові минулої доби взяли під свій контроль опорний пункт, який був під контролем терористичної організації ХАМАС та розташований на півночі сектора Гази. У додаток до цього, ЦАХАЛ провів точні удари по стратегічних об'єктах бойовиків.
  • Ізраїль виявив та здійснив авіаудар з винищувача по терористах ХАМАС, які переховувалися в будівлі, прилеглій до лікарні "Аль-Кудс". Терористи планували влаштувати напад на військовослужбовців з цієї позиції.
  • ЦАХАЛ вдарив по осередку з 10 терористів.
  • Протягом останньої ночі було знищено десятки мінометних установок ХАМАС.