Джонні Депп хотів звільнити Ембер Герд

Ще у 2019 році у західних ЗМІ були чутки, що Джонні Депп прагне нашкодити репутації колишньої дружини Ембер Герд. Для цього актор начебто робив спроби звільнити її з проєкту "Аквамен 2". Тепер інсайдер з близького оточення кінозірок розповів People, що насправді ці дані не були вигадками преси, а Джонні Депп звертався за допомогою до сестри Крісті Дембровські.

Дивіться також Джонні Депп отримав відзнаку польського кінофестивалю: фото актора здивувало мережу

Жінка працювала продюсером компанії Warner Bros. та могла допомогти брату у скандальному проханні.

Я хочу, щоб її замінили у фільмі Warner Bros., – писав тоді Джонні Депп.

Під час судового засідання актор пояснив ситуацію. Він зізнався, що мав на увазі фільм 2018 року, а не майбутню стрічку. Однак жодні спроби Джонні Деппа не отримали успіху: актриса зіграла у першій частині "Аквамена" та готується до повернення до цієї ролі.

Чому Джонні Депп хотів нашкодити Ембер Герд

Упродовж кількох років Джонні Депп і Ембер Герд те і робили, що розкривали скандальні деталі свого шлюбу. Актриса заявляла, що була жертвою домашнього насилля та потерпала від агресії чоловіка, а от сам Джонні наголошував, що стосунки були нездоровими від початку, відтак він також був жертвою побоїв і зрад.

Верховний суд Лондона визнав Джонні Деппа винним у 12 фактах насилля, а статтю таблоїду The Sun, де вперше йшлось про скандальну справу, правдивою. Після цього у Warner Bros. вирішили внести корективи в акторський склад "Фантастичних звірів 3". Джонні Депп втратив роль Гріндельвальда та залишився без роботи.

Мої наміри залишаються в силі, я планую довести, що звинувачення, висунуті проти мене, – брехня. Моє життя і кар'єра не будуть визначатися цими подіями, – заявив Джонні Депп

Цікаво Після звільнення Джонні Депп таки отримає гонорар за "Фантастичні звірі 3": приголомшлива сума

На захист актора стали його прихильники. У мережі склали петицію, під якою підписались понад мільйон людей. Всі вони вимагали справедливості, відтак якщо Деппа звільнили з проєкту Warner Bros., то і Ембер Герд також має піти з "Аквамена 2". Однак кіновиробники не підтримують такої ініціативи та вже наголосили, що актриса не покине стрічку.

Проплачені новини та кампанії в соцмережах не впливають на рішення кастингів, оскільки вони далекі від реальності. Лише прихильники допомогли створити фільм "Аквамен" і згодом і "Аквамен 2". Я рада приступити до зйомок наступного року, – заявила Ембер Герд.