Нова фотосесія Лілі Коллінз

Актриса з'явилась у розкішних вбраннях на сторінках нового випуску In Style. У фотосесії Лілі Коллінз приміряла ефектні брендові сукні та костюми, в яких залюбки позувала на тенісному корті чи біля басейну.

Цікаво 5 популярних серіалів 2020 року, які повпливали на світові тренди

Лілі Коллінз знялась у стильній фотосесії / Фото In Style

Вже в інтерв'ю Лілі Коллінз розповіла, що насправді близька з героїнею серіалу "Емілі в Парижі". Однак, на відміну від персонажа, вона чудово знає французьку мову, адже змалку вивчає її.

Я чудово розумію французький, я виросла, вивчаючи французьку і знаю мову досить добре. Колись я навіть мріяла французькою. Мені здається, що Емілі буде краще знати французьку в 2 сезоні, – натякнула Лілі Коллінз на сюжет продовження стрічки.

Окрім цього, актриса вирішила прокоментувати критику серіалу. У мережі заявляли, що творці "Емілі в Парижі" неправильно змалювали французів. Персонажі тут часто постають сексистами, зрадниками та кар'єристами, які не готові приймати зміни і думку інших. Лілі Коллінз наголосила, що автори серіалу не будуть вносити корективи у сюжет 2 сезону.

"Люди завжди будуть знаходити гарне і погане в усьому. І оскільки у нас є можливість зняти 2 сезон, ми не можемо брати до уваги всі зауваження", – заявила вона.

Це варто побачити Гламурний серіал "Емілі в Парижі" спровокував курйозні меми: фото, які розсмішили мережу

Що відомо про 2 сезон "Емілі в Парижі"

Дебютні серії "Емілі в Парижі" презентували на стрімінговій платформі Netflix 2 жовтня 2020 року. З того часу стрічка не втрачає своєї популярності.

У центрі сюжету постала американка Емілі Купер, яка раптово отримує роботу в Парижі. Компанія, на яку вона працює, відкриває філіал у Франції, а дівчині доведеться розвивати маркетингові стратегії фірми та вести соціальні мережі. Однак з перших днів у Парижі Емілі розуміє, що знайти спільну мову з колегами їй не так просто. Тому за короткий час вона повинна не тільки вразити французів креативними ідеями, але й навчитись знаходити час для особистого життя.

"Емілі в Парижі": дивіться трейлер до серіалу

Всередині листопада Netflix офіційно підтвердив, що зйомки 2 сезону "Емілі в Парижі" пройдуть у 2021 році. В останньому епізоді автори проєкту натякнули, що романтичні пригоди головної героїні ускладняться, адже Габріель залишиться в місті та відновить стосунки з Каміль.

Більше про нові серії "Емілі в Парижі" 2 сезон: що відомо про серіал та коли варто очікувати на його продовження