Прокат фільму все ще з успіхом триває за кордоном, зокрема в Німеччині, Австрії, Чехії, Словаччині, країнах Балтії, Ізраїлі тощо. А де тепер її можна подивитися в Україні – дізнавайтеся далі.

Цікаво 5 іспанських серіалів на Netflix, від яких не можна відірватися

"Довбуш" покажуть онлайн

Прем'єра "Довбуша" в кінотеатрах відбулася 24 серпня. За цей час касові збори перетнули позначку у 60 мільйонів гривень. Тепер фільм доступний онлайн і переглянути його можна тут.

Що відомо про фільм "Довбуш"

Зйомки "Довбуша" розпочалися ще у 2018 році. Для цього будували та реставрували понад 20 локацій. Наймасштабніші сцени налічували на знімальному майданчику близько 500 людей, а в один момент в кадрі перебувало по 50 каскадерів.

Утім, судячи з реакції публіки на фільм, воно того вартувало. Оскільки, на восьмий прокатний вікенд фільму "Довбуш" касові збори становили – 61 782 834 гривні, а загальна кількість проданих квитків досягла показника – 437 697.

Кінотворці надихались реальними історичними подіями, які розгорталися на початку XVIII століття і пов'язані з повстанням опришків проти польської шляхти.

"Довбуш": дивіться онлайн трейлер фільму

Як про стрічку відгукуються в мережі

  • "Я не пошкодував жодної хвилини, які витратив на цей фільм. Не думав, що він буде настільки крутим! Я досі під враженням від побаченого. Сценарій, гра акторів, батальні сцени – це просто космос! Дякую за якісне українське кіно. Вперше дивився з захватом не голлівудський фільм, а український. Хочу продовження".
  • "Крутезне у цьому кіновидовищі усе! Краєвиди, музика, увага до деталей одягу, зброї. А говір та гумор – це окрема вишенька на торті. Браво команді, честь режисеру і ще велика дяка за титри на початку та вкінці. Боротьба триває".
  • "Залишаю коментар на просування цього багатостраждального кінодовгобуду і, схоже, дуже масштабного і дорогого фільму. Знаю, що лежало на полицях довго, але, сподіваюся, час обрано правильно і нашим крихким стосункам із поляками не зашкодить. Українське кіно має збирати."
  • "Щойно з перегляду. Просто вау! Ще й карпатський колорит. Скелі Довбуша, Чорногора. і взагалі мої улюблені Карпати, де я там тільки не бувала. Плюсую!"
  • "Вчора ходила на цей фільм, дуже сподобався! Якісно, захоплює, чудова акторська гра. Усім рекомендую! Щодо коментарів наших сусідів – поляків, наче їх якось не так зобразили у фільмі: ну ніде правди діти, поводились і вони на нашій землі з нашими людьми паскудно. І так само через свої імперські амбіції. Але зараз є шанс побудувати інші відносини, добросусідські, до цього і треба прагнути ".
  • "Який крутезний фільм! Тішуся, що такі фільми знімають у нас. Хоч би дали продовжувати, бо такі умови для українського кіно зараз неможливі просто. Олесь Санін – крутий режисер. Чудова гра акторів, мова, картинка. Дуже життєствердний фільм. Потрібно дивитися всім українцям!"