Проєкт складається із двох інтерв'ю, записаних з інтервалом у рік. Перше – одразу після фіналу Національного відбору на Євробачення-2020 й друге – напередодні поїздки в Роттердам.

Читайте також Український гурт Go_A спричинив фурор у першому півфіналі Євробачення-2021: відео

"У цьому проєкті ми намагалися показати її (Катерину Павленко) такою, яка вона є. Там багато особистого, тож для всіх нас – це велика відповідальність. Уже перед ефіром, поспілкувавшись із Катею, ми вирішили все-таки залишити одну з таємниць за кадром, адже співачка не була готова ділитися нею. Можливо, колись вона вирішить розказати про це світові, але це має бути її особистим рішенням", – розповів автор проєкту Станіслав Мєдвєдєв.

Про що говорила Катерина Павленко в інтерв’ю

Співачка розповіла про особисті переживання, про проблеми в сім’ї, страшну хворобу і, звісно, складний і довгий шлях до музичної кар’єри. Катерина Павленко поділилася емоціями, коли зрозуміла, що представлятиме Україну на головній сцені Європи та розказала про український фольклор.

  • "Шансів було так мало, що я й не планувала своє життя далі";
  • "Я вважаю, що з будь-якої ситуації можна вийти, якщо ти цього захочеш";
  • "Жалість – це останнє, щоб я б хотіла викликати у людей";
  • "Я люблю людей, вони постійно поруч зі мною. Але в мене немає повного відчуття, що мене хтось може зрозуміти";
  • "Я намагаюся бачити в всьому хороше, але негатив впливає на тебе більше";
  • "Мені треба заспокоїтися, бо мене зачіпає будь-яка ситуація: несправедливість, небажання людей зрозуміти один одного";
  • "Ця пісня ("Шум") спрацювала на всіх і повпливала дуже гостро. Тобто є люди, які просто в захваті від неї, а є люди, яких вона настільки бісить, що вони не можуть тримати свій негатив в собі й намагаються рознести його через весь інтернет. Мені здається, мистецтво так і має працювати. Було б сумно, якби хтось просто послухав пісню, сказав "ну норм" і виключив";
  • "Я не боюся програти, я не боюся, якщо я опинюсь на вулиці, я взагалі нічого не боюся".

Документальний фільм про вокалістку Go-A Катерину Павленко 2021: дивіться зворушливе відео