Якщо вам потрібна мотивація для того, щоб дисциплінуватись, 24 Канал спільно з партнером Favbet підготував список стрічок, які точно у цьому допоможуть.

Дивіться також Про фільм "Ми були рекрутами", документалістику та художнє кіно: інтерв'ю з Любомиром Левицьким

"Бунтівниця"

Рейтинг IMDb: 6.4
Рік: 2006
Країна: США, Німеччина
Жанр: комедія, драма, спортивний

17-річна Хейлі Грехем не визнає авторитетів і не знає, що таке правила. Вона проводить цілі дні, ганяючи на велосипеді разом зі своїми друзями Путом і Френкі. Утім, остання прогулянка закінчується для них неприємністю. Внаслідок цього Хейлі стає перед судом у справах неповнолітніх, де їй виносять вирок, несумісний з її бунтівною натурою, – відправитися на навчання в елітну гімнастичну академію.

В новому навчальному закладі, під керівництвом легендарного тренера Берта Вікермана, Хейлі повинна виправитися. Однак для цього дівчині доведеться докласти чимало зусиль та пригадати, що таке дисципліна.

"Бунтівниця": дивіться онлайн трейлер фільму

"127 годин"

Рейтинг IMDb: 7.5
Рік: 2010
Країна: США, Велика Британія, Франція
Жанр: трилер, драма, біографічний, пригоди

Найкращим місцем, де можна перевірити себе на міцність, є гори. Нестримний любитель скелелазіння і вивчення печер вирушає в чергову подорож та опиняється в небезпечній для життя ситуації. Він залишається без їжі, води та практично без надії на порятунок. Саме тут проявляється його надзвичайна сила характеру.

"127 годин": дивіться онлайн трейлер фільму

"Префонтейн"

Рейтинг IMDb: 6.8
Рік: 1997
Країна: США
Жанр: драма, спортивний, біографічний

Цей фільм висвітлює історію життя легендарного Стіва Префонтейна – видатного спортсмена, якому на біговій доріжці не було рівних. Для нього не існувало кордонів та недосяжних рекордів. На шляху до перемоги Префонтейну довелося випробувати гіркоту поразок, які здатні зупинити будь-кого, але не його. Велич і трагедія – два боки однієї золотої медалі, та чи вдасться Стіву Префонтейну стати зіркою у світі спорту?

"Префонтейн": дивіться онлайн трейлер фільму

"Крихітка на мільйон доларів"

Рейтинг IMDb: 8.1
Рік: 2004
Країна: США
Жанр: драма, спортивний

Історія про трагічну долю боксерки Меггі Фіцджеральд, яка вірить у те, що стане зіркою жіночого боксу. Завдяки пристрасті до перемоги їй вдається досягти значних успіхів. Величезну роль у цьому відіграє її тренер.

Усе було б добре, якби не трагічний інцидент на ринзі – Меггі отримує перелом шийного хребця. Тепер перед тренером постає складний вибір: допомогти Меггі покінчити з життям так, як вона цього хоче, чи докласти зусилля, щоб вона продовжила боротьбу.

"Крихітка на мільйон доларів": дивіться онлайн трейлер фільму

"Людина, яка змінила все"

Рейтинг IMDb: 7.6
Рік: 2011
Країна: США
Жанр: драма, спортивний, біографічний

Для реалізації талантів часто потрібна фінансова підтримка. Це особливо важко, коли йдеться про цілу команду талановитих бейсбольних гравців. Оскільки лідер – один, то саме на ньому лежить відповідальність за здійснення мрій усіх гравців.

Саме таким є Біллі. Він націлений на конкретну мету – створити сильну бейсбольну команду, навіть за відсутності значних фінансових ресурсів. Після поразки команди "Окленд Атлетикс" від "Нью-Йорк Янкіз", було втрачено багатьох ключових гравців, яких переманили інші клуби, що могли заплатити більше. Зрештою, впертість Біллі не дає йому скласти руки, але чи допоможе вона здійснити задумане?

"Людина, яка змінила все": дивіться онлайн трейлер фільму

Загартовуй свою дисципліну

Дисципліна потрібна людині щодня: у спорті, побуті, тренуваннях, навчанні, боротьбі за своє життя та місце під сонцем. Крім того, самодисципліна потрібна і в онлайн-іграх.

Зокрема, варто дотримуватися принципів відповідальної гри, які декларує Favbet:

  1. Не забудьте ідентифікуватися на гральній платформі. Для цього необхідно:
  • досягти 21-річного віку;
  • бути дієздатним;

  • не перебувати у переліку осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх;

  • брати участь у грі за власним бажанням.

  1. Ознайомившись з інформацією про гральну залежність та відповідальну гру, варто встановити ліміт коштів, які ви бажаєте витратити на азартну гру.

  2. Якщо ви помітили порушення під час гри, повідомте про це, заповнивши спеціальну електронну форму, розміщену на сайті КРАІЛ.

  3. Щоб гра була безпечною, обирайте лише ліцензійні майданчики з багаторічним досвідом, а наш партнер Favbet вам точно в цьому допоможе.

Грайте відповідально та насолоджуйтеся процесом разом із Favbet!