Коментар Руперта Грінта

Не рідко голлівудські актори повертаються до своїх культових ролей навіть після 10 років паузи. Тому журналісти Comic Book у 32-річного Руперта Грінта, чи змогли б побачити його у ролі Рона Візлі. На це актор відповів, що все можливо.

Цікаво Зірка "Гаррі Поттера" Том Фелтон кардинально змінився заради ролі: фото актора з гримом

Я навіть не знаю. Кажуть: "Ніколи не кажи ніколи". Думаю, я точно не відмовився б, – зізнався Руперт Грінт.

Окрім цього, актор прокоментував свою роботу у франшизі "Гаррі Поттер". За його словами, проєкт, який тривав 10 років, не може бути не особливим. Тому Руперт Грінт залюбки зустрівся би на майданчику зі своїми колегами Еммою Вотсон і Деніалом Редкліффом.

"Це була величезна частина мого життя, і я дуже люблю цього персонажа та його історію… Тому я взявся б за цю роботу у потрібний час. Не знаю, чи буде такий проєкт, але побачимо", – додав він.


Головні актори фільмів про Гаррі Поттера / Фото Los Angeles Times

Фільми про Гаррі Поттера: коротко про франшизу

Фантастичні фільми про Гаррі Поттера виходили на екрани з 2001 до 2011 року. Сюжет стрічок почерпнули з однойменних книг Джоан Роулінг, які стали не менш успішними у світі, аніж фільми.

Франшиза показала боротьбу юного мага Гаррі Поттера з могутнім Лордом Волдемортом. Коли весь світ, зокрема, вправні чарівники, боялись навіть називати його ім'я, учень Хоґвартсу з друзями Роном та Герміоною постає проти лиходія. У Гаррі Поттера є свій мотив для боротьби, адже саме Волдеморт вбив його батьків.

Екранізація книг Джоан Роулінг стала однією з найпопулярніших у світі. Франшизу "Гаррі Поттер", яка складається з 8 фільмів, обійшли за успішністю в прокаті тільки фільми Marvel та "Зоряні війни".