Щоб змінити це Кіно 24 спільно з Favbet підготував підбірку мотивуючих фільмів про жінок в спорті. Серед них ви точно зможете знайти сюжет, який подарує віру, що спорт здатний змінити ваше життя на краще.

Дивіться також Сила духу, яку відчутно через екран: спортивні драми, що варті уваги

"Історія Габріель Дуглас" (2014)

Рейтинг IMDb: 7.1

У центрі сюжету – юна американка Габріель Дуглас, яка зі самого дитинства була пов'язана з гімнастикою. Виснажливі тренування та труднощі на шляху до мрії загартували Габріель. Проте вона знає заради чого все це.

Минає час. Габріель – відома гімнастка, яка може поборотися за звання олімпійської чемпіонки. Та головне – стати першою афроамериканкою, котра отримала шанс виграти абсолютну першість.

Мотивує й те, що сюжет заснований на реальних подіях. І кожен зможе знайти у долі Габріель елементи персональної драми. Тут і фінансові труднощі сім'ї дівчини, і важке рішення про переїзд, і дорослішання на тлі постійних тренувань.

"Історія Габріель Дуглас": дивіться онлайн трейлер фільму

"Я, Тоня" (2017)

Рейтинг IMDb: 7.5

Американська біографічна спортивна драма розповідає історію однієї з найбільш відомих та скандальних фігур у світі фігурного катання XX століття – Тоні Хардінг. Вона, на відміну від багатьох своїх колег, була непохитною та навіть жорстокою. Причиною такого характеру стало неправильне виховання.

Її мати, Лавона Голден, виховувала доньку у надмірній суворості та постійній критиці. Це загартувало Тоню.

Загалом фільм показує суперечності фігуристки: вона надзвичайно талановита, швидко вчиться та першою у світі виконує потрійний аксель у конкурсній програмі. Та все це перекреслюють її вчинки: постійні сварки з тренерами, скандали та навіть замовлення нападу на суперниць.

Переживши низку злетів та падінь Тоня бере життя у свої руки та будує кар'єру у професійному боксі.

"Я, Тоня": дивіться онлайн трейлер фільму

"Вімблдон" (2004)

Рейтинг IMDb: 7.1

Ця романтична комедія розповідає про Пітера Кольта, колишнього тенісиста, який колись був у першій десятці світового рейтингу, а тепер – викладає у тенісному клубі. Він більше не мріє про чемпіонські звитяги.

Утім його життя змінює запрошення взяти участь у турнірі Вімблдону. Там він зустрічає Лізі – зірку американського тенісу. Вона талановита, наполеглива та непереможна. Все це неабияк приваблює Пітера.

Натхненний грою Лізі він підвищує власну майстерність на корті. Дивлячись на це стає очевидно: послідовні та систематичні тренування здатні змінити життя.

Сподіваємося, що динамічна комедія з блискучою грою Лізі, її неймовірна кар'єра та романтичні переживання спортсменки зможуть надихнути на нові звершення кожну із вас.

"Вімблдон": дивіться онлайн трейлер фільму