У добірці 24 Каналу ви точно знайдете щось на свій смак. Тут є і кримінал, і детектив, і комедія, а також драма та улюблений дитячий мультфільм "Сонік Прайм" 3 сезон.

Рекомендуємо Життя – це гра: 5 фільмів про наслідки, до яких призводить азарт

Стрічки, які можна подивитись на Netflix уже сьогодні

"Хлоп'я поглинає всесвіт"

Жанр: кримінал, драма, детектив

Це новий мінісеріал, який виходить на Neflix сьогодні. Брисбен, 1980-ті роки. Молодий чоловік усвідомлює невблаганну реальність і намагається вистояти перед небезпекою, що знову і знову підстерігає його родину.

"Хлоп'я поглинає всесвіт": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Чемпіон"

Жанр: драма

Репер Боско виходить із тюрми та готовий повернутися на музичну сцену. Проте його сестра Віта розпочинає власну кар'єру, і міцний зв'язок у їхній родині стає предметом випробувань.

"Чемпіон": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Убивчий суп"

Жанр: комедія, драма, трилер

Сваті мріє відкрити свій власний ресторан, але несподівано вчинене вбивство руйнує її плани. Разом з коханцем вони ризиковано вирішують здійснити несподіваний крок: він бере на себе роль її чоловіка.

"Убивчий суп": дивіться онлайн трейлер фільму

"Детектив Форст"

Жанр: детектив, драма

Детектива звільняють через його нестандартні підходи до розслідування. Для того щоб вирішити загадкову серію жорстоких вбивств, йому доводиться об'єднати сили з журналісткою.

"Детектив Форст": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Сонік Прайм" 3 сезон

Жанр: мультфільм, фентезі, пригоди

Епічна сутичка з доктором Егменом розколює космос. Сонік стрімко перетинає паралельні виміри, щоб знайти своїх друзів і врятувати всесвіт.

"Сонік Прайм": дивіться онлайн трейлер мультфільму