А ввечері 24 Канал пропонує переглянути фільми та серіали, які обов'язково повернуть вас у дитинство та подарують трішки безтурботності, якої нам всім зараз дуже бракує.

Не пропустіть Готуйте попкорн: 5 комедій про спортивні змагання для ідеальних вихідних із друзями

"Історія Попелюшки"

Стрічка розпочинається з розповіді про 9-річну Саманту Монтгомері, яка живе в Каліфорнії та вірить в казкові історії. Її батько Холл – власник закусочної, а будинок схожий на справжній замок. Здавалося б, що життя дівчинки справді ніби у принцеси, однак все змінюється, коли батько одружується з матір'ю двох вередливих дівчат – Фіоною.

Після смерті тата Саманта стає для мачухи та зведених сестер справжньою рабинею. Вона виконує всі їхні примхи, допомагає у закусочній та готується до вступу в Прінстон. У чаті вона знайомиться з таємничим Мандрівником, у якого закохується. Саманта навіть не здогадується, що це знайомство змінить все її життя.

"Історія Попелюшки": дивіться онлайн трейлер фільму

Віра навчалася у звичайній школі, однак через певні обставити їй довелося перейти до міської елітної школи. Дівчина не прагне піднятися на вершечок суспільства, але повинна виконати секретне завдання. Яке і чому саме вона?

"Новенька": дивіться онлайн трейлер серіалу

"16 бажань"

Головна героїня Еббі Дженсен мріяла про святкування свого 16-річчя ще з дитинства. Вона отримує чарівну коробку з 16-ма свічками, кожна з яких відповідає номеру її бажання в списку, який дівчина складала протягом усіх цих років. Усі бажання дівчинки здійснюються одне за одним, але в один момент вона розуміє, що бути дитиною не так погано, як здається.

"16 бажань": дивіться онлайн трейлер фільму

Серіал "Сексуальна освіта"

Нещодавно на Netflix вийшов фінальний сезон популярного серіалу "Сексуальна освіта". У стрічці розповідають про школярів та проблеми статевого виховання, які деякі батьки просто ігнорують. А от головний герой Отіс знає багато про інтимні стосунки, адже його мама працює секс-терапевтом. Однокласниця Отіса пропонує йому використовувати свої знання, щоб допомагати одноліткам, яким бракує порад у складних ситуаціях.

"Сексуальна освіта": дивіться онлайн трейлер 4 сезону