Однак, є люди, які не відчувають себе комфортно, довіряючи свої проблеми іншим, і прагнуть самостійно розібратися у своїх переживаннях. Для тих, хто хоче знайти власний шлях до душевної рівноваги, може бути корисно звернутися до кінематографа. Кіно 24 пропонує список хороших фільмів, які торкаються тем, що вас хвилюють і можуть стати своєрідною терапією.

Рекомендуємо Її вигнали зі школи та університету: де зараз зірка "Перших ластівок" Поліна Носихіна

Фільми, які замінять психолога

"Темпл Грандін"

Темпл Грандін – видатна американська вчена, яка своєю працею та життям надихає мільйони людей по всьому світу. Її шлях до успіху був сповнений викликів, але вона зуміла подолати всі перешкоди й досягти неймовірних вершин у своїй професійній сфері.

Коли Темпл було всього 4 роки, лікарі діагностували у неї аутизм. У той час багато хто вважав, що таким дітям краще жити в спеціалізованих закладах, де за ними могли б належним чином доглядати. Однак її мати не погодилася з цим і вирішила, що Темпл має право на повноцінне життя та освіту.

"Темпл Грандін": дивіться онлайн трейлер фільму

Завдяки підтримці родини та власній наполегливості, Темпл змогла здобути освіту і розвинути свої унікальні здібності. Вона виявила глибокий інтерес до тваринництва і почала вивчати цю галузь з великою пристрастю. Темпл Грандін стала доктором тваринництва і професоркою Університету Колорадо.

"Руйнація"

Головний герой, Девіс Мітчелл, успішний банкір, переживає важкий період у своєму житті після трагічної загибелі дружини в автокатастрофі. До цього його життя було безхмарним і стабільним, хоч і не обходилося без труднощів – свекор не надто симпатизував йому. Однак після трагедії свекор змінив своє ставлення і почав підтримувати Девіса.

Одного разу Девіс пише скаргу в компанію, яка обслуговує торгові автомати, через те, що один з автоматів не видав йому солодощі. Цей лист, здавалося б, тривіальна скарга, поступово перетворюється в серію особистих і відвертих зізнань, які відображають його внутрішній світ і переживання.

"Руйнація": дивіться онлайн трейлер фільму

"Примарна краса"

Ховард працює в рекламному агентстві в Нью-Йорку, Нещодавно в його житті сталася жахлива трагедія: померла його дочка. Ця важка втрата глибоко шокувала Ховарда і занурила його в глибоку депресію, з якої він не міг знайти виходу.

Колеги Ховарда, бачачи його страждання і бажаючи допомогти, вирішують вдатися до нетрадиційних методів. Вони розробляють незвичний план, сподіваючись, що він допоможе повернути їхнього друга до нормального життя. Однак результат цього плану стає справжньою несподіванкою для всіх.

Занурений у горе, Ховард починає писати листи. Але він адресує їх не конкретним людям, а абстрактним поняттям – Смерті, Часу і Любові. Ці листи стають своєрідним криком душі, способом висловити свої найглибші почуття і переживання. На його подив, ці абстрактні поняття "відповідають" йому.

"Примарна краса": дивіться онлайн трейлер фільму

Обирайте стрічку та змінюйте своє життя на краще.