Ці стрічки гарантовано піднімуть вам настрій та принесуть радість. Тож обирайте для перегляду фільм та насолоджуйтесь харизматичним Дзідзьо та його відмінним гумором.

Рекомендуємо Про фільм "Ми були рекрутами", документалістику та художнє кіно: інтерв'ю з Любомиром Левицьким

Фільми, у яких знявся Дзідзьо

"DZIDZIO Контрабас"

Чи готові ви порушувати закон, ризикувати своєю волею та навіть життям заради грошей? Заради втілення своїх найзаповітніших мрій люди готові здійснювати неймовірні вчинки. Так вважають троє звичайних хлопців, які проживають неподалік від кордону. Вони вирішують ризикувати та займатися контрабандою, намагаючись заробити. На жаль, останнім часом прикордонники стали безжальними й не пропускають жодного контрабандиста повз себе. Тому хлопці вирішують взяти на себе образ греко-католицьких священників. Все йде добре до того моменту, поки їм не зустрічається чарівна дівчина. У цей момент пріоритети змінюються і полювання починається на дівчину, а не на гроші.

"DZIDZIO Контрабас": дивіться онлайн трейлер фільму

"DZIDZIO Перший раз"

У житті популярного Дзідзя може трапитись абсолютно будь-що. Зараз ця доросла, але наївна дитина переживає не найкращі часи, оскільки зіткнувся з однією невеличкою проблемою. Але артист не має можливості поділитися нею ані з мамою, ані з найкращим другом. Дзідзьо повинен впоратися з цим завданням самостійно вперше у своєму житті, взявши на себе цю відповідальність.

"DZIDZIO Перший раз": дивіться онлайн трейлер фільму

Серіал "Відморожений"

Сім'я Дзідзюків має намір продати свій старий будинок та переїхати до великого міста. Проте їхній план раптово ускладнює одна несподіванка. У підвалі старого холодильника випадково вони виявляють замороженого Мішу – свого родича, який зник 23 роки тому. Міша є власником будинку за усіма юридичними документами. Тепер Дзідзюки мають спільно проживати з відмороженим родичем, який залишився з усіма своїми розумовими, емоційними та життєвими звичками у 90-х роках.

"Відморожений": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Свінгери 2"

У будь-якому подружжі з'являється момент, коли у ліжку вже спробували все. Необхідно постійно придумувати щось нове, щоб підтримувати розмаїтість в сексуальному житті. Світська левиця Ілона та бізнесмен Ігор здається знаходять способи зробити своє інтимне життя різноманітним, але навіть їхні експерименти уже вичерпали себе. Ігор виявився менш енергійним з роками, і йому необхідно отримувати додаткову підзарядку, щоб повернутися до активної діяльності. Попри всі їхні спроби, навіть рольові ігри чи тантричний секс – ніщо не приносить бажаного ефекту. У своїх пошуках ідеального рішення пара може зайти настільки далеко, наскільки буде потрібно. Але чи отримають вони бажане?

"Свінгери 2": дивіться онлайн трейлер фільму

"Ангели чудяться"

Дзідзьо, Лесик і Юлік йдуть колядувати й співають традиційну народну колядку "Бог ся рождає". Але колядують вони, маючи на меті заробити грошей не зовсім чесним шляхом. Що чекає цих персонажів за їхні нечесні наміри? Можете дізнатись у цій короткій, але веселій історії.

"Ангели чудяться": дивіться онлайн короткометражний фільм