До того ж тепер Гліб працює у російській компанії, яка спеціалізується на зйомці інтерв'ю та інших комерційних роликів, де він також з'являється. Про це вперше написав театральний режисер Олександр Жила.

Дивіться також Лія Ахеджакова вийшла на сцену з прапором України й довела росіян до істерики

Як український актор Гліб Михайличенко перейшов на бік окупантів

Переїхавши до Росії, Гліб заснував першу кіношколу у Мордовії. У цьому йому допоміг росіянин 1977 року народження Дамір Сухов. "У Саранську тепер є своя кіношкола. І це не міф", – заявляв він для пропагандистських ЗМІ.

Як відомо, 10 – 13 липня пройшли перші майстер-класи за участю артистів російського та мордовського драматичних театрів, співачки та фіналістки проєкту "Нова зірка" Світлани Соколової та російських блогерів. У кіношколу Михайличенка може записатися будь-хто віком від 6 до 50 років. За інформацією Даміра Сухова, програму навчання вони писали два роки. Основні напрямки – сценічна мова, сценічна пластика, акторська майстерність. Відкриється школа у серпні.

Своє обурення висловила акторка Римма Зюбіна. Вона поставила питання, як можна зрадити свою країну під час війни.

А коли актор у 2022-му їздить із концертами до наших військових, а 2023 року опиняється в Росії. Це як? Мені хтось може пояснити, що там у голові? Яка ж мудра казочка "Фарбований Лис", і скільки ще чарівних перевтілень до та після перемоги чекає на нас,
– поділилася Римма.

На зраду актора також відреагували й в Театрі юного глядача. Там розповіли, що Гліб переїхав до Росії після припинення співпраці з театром.

"Наші дорогі юні глядачі та їхні батьки! Наразі в театральній спільноті поширюється інформація про актора, який переїхав до країни-агресора. Хочемо наголосити, що вищезгаданий актор переїхав до Росії після того, як закінчив роботу в нашому театрі", – заявили в театрі.

Що відомо про Гліба Михайличенка

Народився 31 липня 1998 року у Києві. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого у 2019 році. Знявся у таких фільмах: "Жіночий лікар 3" (2017 рік), "За вітриною" (2019 рік), "Ангели" (2020 рік), "Кришталеві вершини" (2021 рік), "Кохання без гальм" (2021 рік), "Я не вірю" (2021 рік) та інші.