На офіційній сторінці "Гри престолів" у твіттері опублікували допис, у якому показали два арти із зображенням драконів, які будуть у приквелі.

Читайте також Один з безжальних монологів Дейнеріс Таргарієн був імпровізацією: цікаві деталі

Фото перших двох концептів "Будинку дракона" вже розлетілися мережею. Прихильники серіалу вже очікують на прем'єру і з цікавістю спостерігають за всіма новинами, що стосують його створення.

Творці приквелу вирішили не лише порадувати фанатів артами, а й розповіли, що старт зйомок відбудеться у 2021 року. Проте точна дата поки що невідома.

Що відомо про "Будинок дракона"

Про зйомки приквелу до "Гри престолів" почали говорити ще у 2019 році. Лише через рік компанія HBO офіційно оголосила про запуск серіалу "Будинок дракона". Сюжет стрічки створять на основі книжки Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полум'я". Всі події відбуватимуться за 300 років до "Гри престолів". Глядачі зможуть дізнатися про таємниці сімейного будинку Таргарієн.

Цієї осені стало відомо, що головну роль Візеріса Таргарієна зіграє зірка "Гострих козирків", актор Педді Консідайн. Наразі інших деталей серіалу не розсекречують. Водночас, у мережі припускають, що автори приквелу покажуть громадянську війну між Таргарієнами.