Згідно з сюжетом приквелу, події повинні були розгортатись за 10 тисяч років до подій оригінального серіалу "Гра престолів". Саме тоді Білі ходоки вдерлись у Вестерос. Для зйомок було запропоновано таких акторів, як Джош Вайтхаус, Джеймі Кемпбелл Бауер, Джорджі Хенлі та Наомі Екі.

Цікаво Фанати у захваті: у трейлері "Дому Дракона" показали легендарний кинджал з "Гри престолів"

Компанія HBO зняла тоді пілотовану версію серіалу і витратила на неї 30 мільйонів доларів! Але Роберт Грінблатт прийшов на знімальну студію, побачив результат роботи і сказав, що це не вразить глядача.

Вони витратили понад 30 мільйонів доларів на пілот приквела "Гри престолів“, який був у виробництві, коли я тільки-но прийшов туди. І коли я побачив його уривок через кілька місяців після свого призначення, я сказав Кейсі (контент-директор HBO, – Showbiz 24): "Це просто не спрацює, і я не думаю, що це відповідає обіцянкам оригінального серіалу". І він не заперечував, що насправді було більшим полегшенням,
– зізнався Грінблатт.

Іншому приквелу – бути

Проте у 2022 році стримінговий сервіс HBO Max обіцяє випустити інший приквел "Гри престолів" під назвою "Дім дракона" (House of the Dragon), де події відбуватимуть за 200 років до головних. У серіалі обіцяють показати мінімум 10 серій та розповісти у них детальніше про дім Таргарієнів.

"Дім драконів" 2022 – приквел "Гри престолів": дивитись тизер онлайн