Перформанс стався перед показом фільму російського виробництва "Кислота" французького режисера Жюста Філіппо. На червоній доріжці зірка з’явилася разом з іншими відомими знаменитостями.

Дивіться також Акторка "Величного століття" одягнула сукню російської модельєрки у Каннах й мовчить про війну

Ілона Чорнобай облила свою жовто-синю сукню штучною кров’ю

На 76-му Каннському кінофестивалі Ілона Чорнобай вдала, що поправляє сукню, проте раптово витягнула капсулу зі штучною кров’ю, підняла і роздушила її над головою. Охоронці швидко прибігли до дівчини та забрали її, втім, Ілона лише посміхнулася на камеру, адже досягла своєї мети – привернула увагу глядачів до війни в Україні.

Мені вдалося виконати свою місію! Я використала свій шанс і цим вчинком нагадала, що відбувається в Україні!,
– написала Ілона Чорнобай у своєму інстаграмі.

Блогерка також зазначила, що "по Каннській доріжці прямо зараз ходять блогери та продюсери окупантів, які представляють свої фільми на фестивалі!". "Мене це все стосується особисто! Я з Україною в серці. Я зробила те, що повинна була! Мені тепер заборонений вхід на фестиваль і багато інших заходів, але воно того вартує! Пишаюсь собою, що я змогла! Хоч було і дуже-дуже страшно", – доповнила вона.

Ілона Чорнобай облила себе штучною кров’ю у Каннах: дивіться відео

Реакція мережі

  • "Боже, охорона так пхала тебе, ніби ти терорист. Якось легше могли б";
  • "Як же вони всі хочуть забути й не бачити того, що відбувається в Україні. Боже, здорові бугаї кинулися на ту дівчину. Як боляче від цього всього, що нас вбивають, а всім в цілому пофіг";
  • "Нехай весь світ бачить!";
  • "Ой, а що таке? Свято псувати не можна? Ілона величезний респект тобі!";
  • "Подивіться на оточення, ніхто й уваги не звертає, що відбувається";
  • "Пишаємось, аж сльози на очах, слава Україні".

Зверніть увагу Люк Скайвокер показався в унікальній вишиванці, другу таку планує розіграти: неймовірне фото

Україна та Каннський кінофестиваль

  • Тьєррі Фремо, директор Каннського кінофестивалю, заявив перед початком заходу минулого тижня, що він висловлює солідарність з Україною.
  • На церемонії відкриття фестивалю 16 травня французька актриса Катрін Денев вшанувала пам'ять жертв війни, прочитавши вірш української поетеси Лесі Українки "Надія".
  • Нагадаємо, на торішньому кінофестивалі в Каннах українка влаштувала на червоній килимовій доріжці акцію протесту проти російських військ. Вона роздяглася догола й показала бодіарт на грудях "Досить нас гвалтувати".
  • Демонстрація відбулася на тлі повідомлень про те, що російські солдати здійснюють акти сексуального насильства щодо жінок в Україні.