Ірма Вітовська зізналась, що майже не спілкується з колегою по серіалу "Леся+Рома". Актори лише вітають один одного зі святами. Про щомісячні листування мова також не йде.

До теми 5 фільмів про бої, які можна подивитися на одному диханні

Ірма Вітовська про Дмитра Лалєнкова

Ірма зізналась, що не вважає Дмитра своїм ворогом. Вона розуміє, що кожен має шанс на помилку.

Коли почалася велика війна, всім телефонувала: як ти, що? Відтоді, мабуть, і не чулися. Але ми не вороги – в жодному разі. І я не буду казати ні про кого з колег погано, засуджувати, навіщо це? Яке я маю право давати комусь оцінку? Я ж не Ісус Христос. У мене теж є свої скелети в шафі. Кожна людина має шанс помилятися,
– вважає Вітовська.

Позиція Дмитра Лалєнкова не є чіткою: свого часу він захищав Московський патріархат. На думку акторки, все через його виховання у дусі зросійщення – це російська література, театр, мова.

"Я з цікавістю спостерігаю за ним у соцмережах – як він відкриває для себе Україну. Поступово занурюється, наскільки може це прийняти. А от вторгнення його вже зробило абсолютно українцем. До речі, він ніколи не був українофобом. Просто були якісь речі, в які він вірив, і добре, що зараз відкидає", – додала Ірма Вітовська.

Ірма Вітовська про Лалєнкова: дивіться відео онлайн

Як Лалєнков висловлювався про війну

  • Напередодні повномасштабного вторгнення Дмитро опублікував фото з російським та українським прапором поряд та написав: "війна та інша хе*ня, зараз нахрен нікому не треба! ….. звичайно тільки крім "побратимів" з охрененої "антипутинської коаліції". Цей допис він видалив.
  • Вже після 24 лютого 2023 Дмитро Лалєнков публікував дописи на підтримку України, він хвалив російських акторів, які виїжджають з країни. Актор писав, що росіяни зомбовані пропагандою та називав громадян країни-терориста "тваринами".
  • Лалєнков рідко показує себе в соцмережах, але публікує багато дописів на релігійні й інші теми. У червні 2022 він показувався в Києві. Свої мережі він веде російською, іноді українською.