Помер Кім Кі Дук: причина

Відомий корейський режисер Кім Кі Дук помер в одній із клінік Латвії, повідомляв 24 канал з посиланням на місцеві видання. Госпіталізували 59-річного чоловіка вночі, однак вже вранці медики констатували його смерть. Помер режисер від ускладнень коронавірусу.

Важливо Від коронавірусу помер Кім Кі Дук – корейський кінорежисер

Відомо, що до Латвії Кім Кі Дук приїхав 20 листопада. За неофіційними даними, корейський режисер хотів придбати у Юрмалі нерухомість. З 5 грудня Кім Кі Дук перестав відповідати на дзвінки. Окрім цього, режисер не з'явився на заплановані бізнес-зустрічі, після чого його почали шукати у всіх місцевих клініках.

Наразі всі прихильники та колеги Кім Кі Дука оговтуються від новини про втрату. Журналісти 24 каналу вирішили пригадати фільми режисера, які не тільки принесли йому світову славу, але й допомогли знаменитому корейцю здобути престижні кінонагороди.

Фільмографія Кім Кі Дука

Кім Кі Дук був добре відомий у світі завдяки своїй режисерській майстерності. Кожен кадр митець створював так, що він передавав не тільки зміст сценарію, але й допомагав глядачам наче перенестись у події стрічки та зрозуміти кожного героя. Побачене ставало більш реальним завдяки персонажам, яких обирав для фільмів Кім Кі Дук. Це були звичайні пересічні люди, які опинялись в екстремальних умовах та показували всі людські якості, почуття, думки, переживання.

До теми Помер Кім Кі Дук: біографія та творчий шлях знаменитого режисера

За роки своєї кар'єри Кім Кі Дук створив десятки фільмів, кожен з яких отримав успіх. Журналісти 24 каналу виокремили 5 популярних стрічок, які принесли талановитому режисеру світову славу і міжнародні премії.

 1. "Самаритянка" (2004)

Стрічка розповідає про двох школярок, які вирішили самостійно заробити гроші для поїздки в Європу. Дівчатка влаштовують власний бізнес, займаючись проституцією. І все їм сходить з рук, адже злочинної схеми не помічає навіть батько головної героїні, який працює у поліції. Та трагедія, яка сталась під час одного з візитів клієнта, змінює хід всіх подій та змушує задуматись над важливими питаннями.

Фільм отримав відзнаки Берлінського кінофестивалю, а Кім Кі Дук – популярність у всьому світі.

"Самаритянка": дивіться трейлер до фільму

Дивіться також Захопливі трилери з Джоном Малковичем, від яких неможливо відірватись

 1. "Порожній будинок" (2004)

Мотоцикліст Те Сук не має власного дитла, а тому знаходить будинку, в яких ніхто не живе, та оселяється там на кілька днів. Однак він це робить не безкоштовно: натомість чоловік прибирає у помешканнях чи пере одяг господарів дому. Чергове проникнення в будинок кардинально змінить будні Те Сука, адже в домі була жінка Сун Ва, яка потерпає від тиранії свого чоловіка. Під час нападу незваний гість захищає її та разом з нею втікає з дому. Тепер у головного героя є чимало питань та жінка, якою йому доведеться опікуватись.

Фільм "Порожній будинок" приголомшив глядачів драматичним сюжетом та щирістю гри акторів. Тому стрічка отримала престижні нагороди кінофестивалів, зокрема, "Золотого лева" Венеційського фестивалю.

"Порожній будинок": дивіться трейлер до фільму

 1. "Аріранг" (2011)

А от "Аріранг" з легкістю підкорив Каннський кінофестиваль. Стрічка розповідає про самого Кім Кі Дука, який відкриває глядачам свої переживання, філософію, бачення світу та погляди на важливі питання.

"Аріранг": дивіться тизер до фільму

Цікаво Рейтинг фільмів і серіалів, які українці найчастіше шукали в Google у 2020 році

 1. "П'єта" (2012)

Фільм покаже глядачам життя чоловіка, який щодня фактично калічить життя інших людей. П'єта таким чином карає тих, хто не може повернути борги. Однак у розумінні головного героя – це не руйнування чужих життів та перетворення людей на калік, а порятунок. Тому до кожної справи він має свій підхід.

"П'єта": дивіться трейлер до фільму

 1. "Один на один" (2014)

Чималу популярність отримала і драма "Один на один". Фільм розповідає про вбивство корейської школярки. Семеро найманців виконали замовлення та відзвітували про нього. Однак повернутись до звичного життя їм не вдасться, адже невідомі месники переслідують їх і роблять все, щоб ті понесли покарання за скоєне.

Як і попередня стрічка Кім Кі Дука, фільм "Один на один" отримав відзнаку Венеційського кінофестивалю.

"Один на один": дивіться трейлер до фільму (18+)

Окрім цього, у фільмографії Кім Кі Дука є стрічки:

 • "Весна, літо, осінь, зима… і знову весна"
 • "Крокодил"
 • "Готель "Пташина клітка"
 • "Острів"
 • "Справжня вигадка"
 • "Поганий хлопець"
 • "Натягнута тятива"
 • "Час"
 • "Пунсан"
 • "Мебіус"
 • "Стоп"
 • "Знахідка"
 • "Червона родина"
 • "Людина, простір, час і знову людина"
 • "Мережа"
 • "3000" та ін.