Реакція Netflix на заяву міністра

Стрімінгова платформа Netflix привернула увагу кіноманів 4 сезоном "Корони". Через резонансний сюжет британська королівська сім'я потерпає від нападів хейтерів. Особливу ненависть люди адресують принцу Чарльзу та його дружині Каміллі, повідомляє Deadline.

Дивіться також 5 фейків про королівську сім'ю, які показали в 4 сезоні "Корони"

Однак вносити правки у стрічку та вказувати, що "Корона" – це не документальний, а художній серіал, автори проєкту не мають наміру. Про це днями заявили представники Netflix.

Ми завжди представляли "Корону" як драму і впевнені, що наші глядачі розуміють, що це вигадка, яка в основному ґрунтується на історичних подіях. Тому ми не плануємо і не бачимо потреби в тому, щоб додавати дисклеймер, – йдеться в заяві компанії.

Скандал з "Короною": що відомо

Після виходу на екрани серіалу "Корона 4" весь світ заговорив про сюжет стрічки. У 4 сезоні яскраво змалювали зустріч та перші роки шлюбу принца Чарльза і принцеси Діани. Особливу увагу автори серіалу приділили стосункам нащадка Її Величності з Каміллою Паркер, яка у 2005 році стала його дружиною. І саме ці сцени викликали агресію у глядачів до королівського подружжя.

"Корона" 4 сезон: дивіться трейлер до серіалу

Міністр цифровізації, культури, ЗМІ і спорту Великої Британії Олівер Дауд заявив, що багато людей сприймають серіал "Корона", як документальну стрічку. Цьому сприяла деталізація образів головних героїв та відтворення кількох загальновідомих фактів з життя королівської родини. Тому й вигадані кадри люди сприйняли не як вигадку, а реакція мережі була такою бурхливою.

Це прекрасно створений художній твір, тому, як і у випадку з іншими телепрограмами, Netflix повинен вносити ясність на початку. Я побоююся, що без цього покоління глядачів, що не пережили ці події, можуть прийняти вигадку за факт,
– зазначив міністр.

Олівер Дауд додав, що готує відправити у представництво Netflix офіційний лист з вимогою додати відповідне пояснення на початку серій.

До теми Побажання смерті та напади хейтерів: які наслідки для королівської родини мав вихід "Корони 4"

Представники монархії утримуються від коментарів. Водночас рідний брат принцеси Діани вже назвав серіал "Корона" вигадкою. Саме через це Чарльз Спенсер відмовився впускати знімальну групу у його сімейний маєток та розповідати деталі про життя сестри. Не в захваті від побаченого були й біографи королівської родини, які були шоковані від перекручувань інформації, яка зрештою шкодить іміджу королівської родини.

Це неправильно і несправедливо, особливо, коли так багато фактів у серіалі не відповідають дійсності. Чарльза і Каміллу показують у дуже невтішному світлі. Це просто тролінг із бюджетом Голлівуду, – заявив інсайдер палацу.

Джерела додають, що особливо засмученим від перегляду "Корони" залишився принц Вільям. Він був шокований, як історія його батьків перетворилась на заробляння грошей.