Тому обирайте в добірці 24 Каналу серіал, який подобається вам найбільше. Та проведіть чудовий кіновечір в компанії попкорну та перегляду нової, захопливої історії.

Радимо Життя – це гра: 5 фільмів про наслідки, до яких призводить азарт

"Патрік Мелроуз" (2018)

Англійський мінісеріал торкнеться непростої теми дитячих душевних травм. Патрік Мелроуз застряг у своїх згубних пристрастях. Він залежний від наркотиків та алкоголю і вважає, що у всіх його проблемах винен батько. Колись суворий тато грубо поводився з сином, а мати нічого не цікавило, окрім чергової пляшки.

Звістка про смерть батька дає Патріку надію на повернення до нормального життя, але війну з демонами минулого не так просто закінчити.

"Патрік Мелроуз": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Мейр з Істтауна" (2021)

Детектив поліції Мейр Шіен не знає вихідних, ведучи розслідування навіть під час побачень. У невеликому американському містечку, де вона працює, справи правоохоронців надзвичайно напружені: зґвалтовано молоду матір-одиначку, а ще рік тому зникла ще одна дівчина.

Особисте життя Мейр також наповнене драмою – чоловік залишив родину, син скоїв самогубство, а невістка, яка стала наркоманкою, намагається забрати опіку над онуком. Героїня намагається врятуватися від власних демонів через роботу, але чи зможе вона виявити вбивцю та заспокоїти свій душевний біль?

"Мейр з Істтауна": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Ферзевий гамбіт" (2020)

Втративши батьків у віці 9 років, Елізабет потрапляє до прийомного будинку, де знайомиться з прибиральником Шайбелем, великим поціновувачем шахів. Зацікавившись цією грою, дівчинка виявляє незвичайні таланти та невдовзі вступає на шаховий турнір.

Перед юною шахісткою розгортаються перепади у її кар'єрі, а також відкривається новий світ, який у 60-ті роки вважався закритим клубом для чоловіків.

"Ферзевий гамбіт": дивіться онлайн трейлер серіалу

"Захищаючи Джейкоба" (2020)

Лорі та Енді Барбер прожили разом багато років, але їхня любов досі така, як у перший день знайомства. Ця родина виховує свого сина, і до трагічного дня в їхньому житті вони не мали жодних проблем з ним. Все змінюється, коли хлопця обвинувачують у вбивстві однокласника, і батьки вирішують докласти усіх зусиль, щоб довести невинність свого сина.

"Захищаючи Джейкоба": дивіться онлайн трейлер серіалу