Остання роль Чедвіка Боузмана

Деталями зйомок поділився режисер Джордж С. Вулф, який дав відверте інтерв'ю журналу WSJ. Він розповів, що Чедвік Боузман зіграв музиканта Ліві, який допоміг легендарній співачці Ма Рейні записати альбом без продюсерів, які тільки наживались на артистці та прагнули захопити контроль над її творчістю.

Дивіться також Ваканда назавжди: представники Marvel опублікували щемливе відео про Чедвіка Боузмана

В одній зі сцен Ліві мав суперечку, в якій принижував чоловіка через віру в Бога. Вкінці монологу Чедвік Боузман звернувся до Всевишнього та кинув йому виклик. Саме в цей емоційний момент актор не втримався і заплакав.

Ми знімали це дуже швидко, і я припустив, що коли Ліві дійшов до монологу, Чедвік збирався зробити паузу. Але він не зупинився, продовжував говорити. Це було чудово і вибухово. Згодом Чадвік просто почав схлипувати, і Колман Домінго обійняв його, – згадав режисер.

Окрім цього, на знімальному майданчику була присутня кохана дружина Чедвіка Боузмана, яка знала його діагноз. Після цієї сцени Сімона Ледвард вибігла до актора і фактично забрала його до гримерки.

Що відомо про фільм "Ма Рейні: Мати блюзу"

Біографічна стрічка є екранізацією однойменної п'єси Августа Вільсона, яка розповідає про важливий етап життя легендарної співачки Ма Рейні. За сюжетом, у часи расової дискримінації темношкіра вокалістка зуміла побудувати кар'єру та здобути світову славу. Однак все, над чим роками працювала Ма Рейні, опинилось під загрозою: менеджери і продюсери намагались відібрати у неї права на її ж музику.

Допомогти артистці взявся музикант Ліві, який мав особисте вигоду з цієї справи. Зокрема, він хотів підкорити серце подруги Ма Рейні, а також і самому досягнути успіху в шоу-бізнесі. З талановитим музикантом і його колегами співачка вирушає на студію звукозапису, де створює нові треки, які матимуть згодом шалений успіх.

Головні ролі у фільмі "Ма Рейні: Мати блюзу" отримали:

  • Віола Девіс
  • Чедвік Боузман
  • Глінн Турман
  • Колман Домінго
  • Майкл Поттс

Прем'єра фільму запланована на 18 грудня 2020 року. Презентують фільм "Ма Рейні: Мати блюзу" на стрімінговій платформі Netflix.

"Ма Рейні: Мати блюзу": дивіться трейлер до фільму