Шанувальники Майси та її підписники обурені такою позицією. Що відомо про дії акторки та як відреагували правоохоронні служби Ізраїля – читайте далі.

Дивіться також 5 іспанських серіалів на Netflix, від яких не можна відірватися

Майса Абд Ельхаді відкрито підтримала ХАМАС у війні проти Ізраїля

Акторка опублікувала відео, на якому бойовики намагаються виламати стіну безпеки, що розділяє Ізраїль від сектору Гази, з коментарем "Зробімо це в Берлінському стилі", натякаючи на події, пов'язані з падінням Берлінської стіни.

Окрім цього Майса Абд Ельхаді опублікувала у своїх соцмережах допис з 85-річною ізраїльтянкою-заручницею ХАМАС Яффою Адар, залишаючи абсолютно неприйнятні коментарі. Бойовики взяли в полон пенсіонерку, утім Майса відреагувала на це смайликами, які сміються, і текстом арабською мовою.

Колеги акторки шоковані та дуже емоційно відреагували на вчинки Майси у мережі.

  • "Вона – ганьба! Лицемірний шматок лайна, що підтримує тероризм! Мені соромно, що вона живе в моєму місті".
  • "Мені соромно за тебе. Тобі має бути соромно за себе. Ти живеш у Назареті, граєш і знімаєшся в наших телешоу та фільмах, а потім вставляєш нам ножа у спину";
  • "Вона ніколи нас терпіти не могла. Сатана".

Схоже, акторку мало бентежить те, що про неї думають інші. Поліція країни вже затримала знаменитість "за підозрою у вихвалянні терору та ненависті".

Останнє, що відомо про війну в Ізраїлі

7 жовтня близько 06:30 ранку в Ізраїлі сталися вибухи. ХАМАС оголосив про початок нової значущої операції проти Ізраїлю та відправив ракетний удар зі сектору Гази.

За словами глави військової організації ХАМАС, Мохаммеда Дейфа, в рамках операції, яку назвали "Шторм Аль-Акса", в Ізраїль, за його заявою, в суботу вранці, було випущено приблизно 5000 ракет.

Міністр оборони Ізраїлю, Йоав Галлант, висловив переконання, що майбутня наземна операція в Секторі Гази може тривати приблизно три місяці, проте вона призначена завершити діяльність терористичного угрупування ХАМАС.

Станом на зараз відомо, що:

  • Військові США можуть взяти участь у війні Ізраїлю та ХАМАСу, якщо ситуація загостриться.
  • Ізраїль розпочав бомбардування позицій ХАМАСу у відповідь на безпрецедентну атаку бойовиків на Ізраїль 7 жовтня.
  • Міністерство охорони здоров'я ХАМАС повідомило, що ці останні 24 години стали найсмертоноснішими в перебігу війни. За їхніми даними, загинули 704 людини, включаючи 305 дітей, 173 жінки та 78 осіб похилого віку. Отже, загальна кількість загиблих в Секторі Гази зросла до 5791 особи.
  • У вівторок, 24 жовтня, вранці, командування Військ оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) оголосило про проведення авіаційних ударів проти "десятків об'єктів терористичної інфраструктури та баз ХАМАСу"
  • За останніми даними, у Секторі Гази загинули троє громадян України – двоє дітей і жінка.