У новій добірці 24 Канал спільно з партнером Favbet зібрав абсолютно різні мінісеріали, серед яких кожен знайде щось особливе для себе. Приготуйте попкорн та запросіть друзів. Адже весна – найкращий час, щоб разом розпочати знайомство з якісними мінісеріалами.

Радимо Якщо ви вже подивились головну прем'єру весни: 5 фільмів, схожих на "Дюну"

"Що знає Олівія?", 2014

Рейтинг IMDb: 8.3

Цей драматичний серіал, який високо оцінили кінолюби, розповість глядачеві про нелегке життя Олівії. Вона працює шкільним вчителем, має сім'ю. Та за красивим фундаментом прихована особиста трагедія.

Історія показує хитросплетіння стосунків Олівії, недоліки її шлюбу та непросту взаємодію з іншими мешканцями містечка. Через кожен мікросюжет серіал розкриває теми кохання та втрат, а також демонструє, як оточення впливає на вчинки на вибір.

Та в центрі усіх перипетій – жінка, яка бореться з власними недоліками й долає повсякденні виклики нелегкого життя.

"Що знає Олівія?": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу

"Мілдред Пірс", 2011

Рейтинг IMDb: 7.6

Мінісеріал від HBO, драма "Мілдред Пірс", створена режисером Тоддом Гейнсом, який також відомий своєю роботою над визначною стрічкою "Керол".

Це розповідь про домогосподарку середнього віку Мілдред Пірс, яку покинув її чоловік. Роль цієї жінки в складній ситуації втілила Кейт Вінслет, а серед шанувальників історії – сам Стівен Кінг. До того ж мінісеріал був номінований аж на сім премій Еммі.

У складні часи Великої Депресії Мілдред Пірс опинилася в тяжкій життєвій ситуації. Вона – самотня матір двох дітей, а знайти роботу практично неможливо. Заради їхнього благополуччя жінка ладна на все. На що вона піде задля того, щоб вийти з критичного положення?

"Мілдред Пірс": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу

"Бріджертони: Історія королеви Шарлотти", 2023

Рейтинг IMDb: 7.4

Приквел до серіалу "Бріджертони" розкриває історію шлюбу молодої королеви Шарлотти Мекленбург-Стреліцької з англійським монархом Георгом III. Цей союз став початком надзвичайного кохання та змінив вище суспільство.

Дія відбувається у Великій Британії XVIII століття, де починається ера расової рівності. Альтернативна історія дуже полюбилася глядачам та критикам. Багато із них зауважили, що приквел навіть вдосконалив сюжет основного серіалу та зробив його значно глибшим.

Важливо, що фанати епохальної саги вже зовсім скоро зможуть насолоджуватись новим сезоном, який вийде на Netflix цієї весни. Цікаво, які пригоди чекають закоханих цього разу.

“Бріджертони: Історія королеви Шарлотти”: дивіться онлайн трейлер мінісеріалу

"Пем і Томмі", 2022

Рейтинг IMDb: 7.3

Американський телевізійний мінісеріал поєднав жанр біографії та драми. А сюжет побудований на основі відносин барабанщика Mötley Crüe Томмі Лі та акторки Памели Андерсон.

Сюжет розкриває історію особистого життя актриси та рок-музиканта, які протягом багатьох років вміло уникати папараці та уваги людей. Центральним елементом історії є гучний скандал, який розгортається в житті пари, коли громадськість побачила викрадений аматорський відеозапис, на якому зафіксовано медовий місяць закоханих.

"Пем і Томмі": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу

"Добрі передвісники", 2019

Рейтинг IMDb: 8.0

Мінісеріал, який поєднує в собі містику, комедію та драму, відзнятий за романом відомих фантастів Террі Пратчетта та Ніла Геймана. У центрі сюжету – історія вічного протистояння та дружби між добром та злом.

Головними сторонами конфлікту є ангел Азіфраель та демон Кроулі. Перший віддав свій палаючий меч Адаму та Єві, щоб ті змогли захиститися від диких звірів та приготувати свою першу юшку. Другий перевтілився у змія, який, заради приколу, переконав Єву скуштувати яблуко з дерева пізнання добра і зла.

Ця пара протягом шести тисяч років живе серед людей, порушуючи всі інструкції вищих ієрархій Раю та Пекла. І, попри критику поглядів один одного, продовжує підтримувати міцну дружбу. Однак все починає руйнуватися в той момент, коли з Пекла надходить новий наказ: готувати сценарій Апокаліпсиса.

"Добрі передвісники": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу