Редакція Кіно 24 спільно з партнером Favbet підібрала для вас колекцію мінісеріалів, на які не доведеться витратити багато часу. Стрічки з цієї добірки не лише принесуть задоволення, але й надихнуть перейти на більш активний спосіб життя.

Дивіться також "Суперники" і не тільки: 3 високорейтингові фільми, які передають дух тенісних турнірів

"Обертання" ("Spinning Out")

Рейтинг IMDb: 7.6

Американський високорейтинговий драматичний телесеріал про фігурне катання вийшов на Netflix ще 1 січня 2020 року. Проте зовсім не втратив своєї актуальності сьогодні.

"Обертання" складається з десяти епізодів, тому на його перегляд знадобиться менш як два тижні. Важливо, що за цей час вдасться зарядитися мотивацією й, можливо, захочеться спробувати опанувати новий вид спорту.

Серіал розпочинається з нещасного випадку – молода фігуристка Кет Бекер отримує серйозну травму, яка повністю руйнує її сольну кар'єру. Однак її боротьба не завершена. І щоб довести це Кет погоджується на компромісний варіант – продовжити кар'єру у парному спортивному катанні. Проте цей вибір може призвести до розкриття темної сімейної таємниці фігуристки та поставити під загрозу все, що вона будувала.

Однак шляху назад немає. І тепер Кет та її новий партнер – Джастін Девіс зіштовхуються з важкими травмами не лише тіла, а і душі. Перешкодою також стають фінансові труднощі та психологічні випробування у шаленому прагненні здійснити свою "олімпійську мрію".

"Обертання": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу

"Гра родом з Англії" ("The English Game")

Рейтинг IMDb: 7.6

Довкола серіалу від творців “Абатства Даунтон” не було значного ажіотажу. А дарма. Історична драма розповідає про народження англійського футболу у кінці 1870-х – початку 1880-х років та в деталях змальовує, як цей вид спорту здобув свою популярність.

Серіал зображує епоху, в якій футбол був відведений лише верхівці суспільства. Проте часи змінюються і до гри поступово доєднуються представники робочого класу.

Різні соціальні верстви втілюють дві відомі фігури англійського футболу – Артур Кіннерд і Фергус Сутер. Ці двоє хлопців, які стояли на різних полюсах класового поділу, змінили не лише гру, але й історію Англії назавжди.

"Гра родом з Англії": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу

"Фея важкої атлетики"

Рейтинг IMDb: 8.3

"Фея важкої атлетики" точно стане фаворитом не лише серед шанувальників спорту, але й захопить увагу прихильників підліткових серіалів. Південнокорейська спортивна драма унікально поєднує у собі історію про боротьбу, мрії та кохання місцевих студентів.

Головні ролі у цьому проєкті отримали Лі Сон Ґьон і Нам Чжу Хьок.

Акторка виконала роль Кім Бок Чжу – сильної дівчини, яка вміє тягти штангу і ненавидить несправедливість. Але перед хлопцями вона сором'язлива й незграбна.

Водночас Нам Чжу Хьок виступив у ролі плавця і бабія, чий спортивний шлях страждає через низку серйозних випробувань. Як переплетуться їхні історії, дізнайтеся, переглянувши серіал.

"Фея важкої атлетики": дивіться онлайн трейлер мінісеріалу